Facebookta Paylaş Tweetle

My Mad Fat Diary 3. Sezon Onayı Aldı!

Tarih
04 Nis 2015
Yazar

My Mad Fat Diary 3. Sezon Onayı Aldı!

Başrolünü Sharon Rooney'in canlandırdığı My Mad Fat Diary komedi-dram dizisi E4 kanalı tarafından 3. sezon onayını aldı.

Hayranlarını üzecek bir başka haberimiz ise 3. sezonun sadece 3 bölümden oluşacak olması ve 3 bölümün ardından dizinin final yapacak olması.

Kanalın sitesinden yapılan açıklamaya göre her bölüm bir saat uzunluğunda olacak. Çekimleri biten dizinin yazın yayınlanacağı bilinse de kesin yayın tarihi açıklanmış değil.

Ayrıca diziye yeni bir karakter ekleneceği de yapılan açıklamada yer alıyor. Yeni karakter Katie Springer'e Faye Marsay hayat verecek.

Dizi; Rea Earl'ün ''My Mad Fat Teenage Diary'' isimli kitabından senaryolaştırılmış dram ve komedi içeren bir gençlik dizisidir. Hikaye 1996 yılında geçiyor ve Rae Earl'ün birkaç ay kaldığı klinikten çıkmasıyla başlıyor. Terapilere devam eden Rae, psikoloğu Kester'in önerisiyle bir günlük tutmaya başlıyor. Bir gün eski arkadaşı Chloe ile karşılaşıyor ve onun arkadaş grubuna katılıyor. Böylece asıl hikaye başlıyor.

Dizinin ilk sezonu 14 Ocak 2013 tarihinde yayınlanmaya başladı ve altı bölüm süren sezon 18 Şubat 2013'te sona erdi. İkinci sezon ise 17 Şubat 2014'te yayınlandı. Yedi bölüm süren sezon 31 Mart 2014'te sona erdi.

Bu Yazı Toplam 1868 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM