Facebookta Paylaş Tweetle

Faking it Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
13 Oca 2016
Yazar

Faking it Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Komedi-dram kategorisinde yer alan 'Faking It' konusu lisedeki gençlerin popülerlik yarışı olan MTV kanalının dizilerinden biridir.

Dana Min Goodman ve Julia Wolov tarafından yaratılan dizinin geliştirmesi "Greek" ve "10 Things I Hate About You" dizilerinin yapımcısı ve yazarı Carter Covington tarafından yapılmıştır.

Üretimi Viacom Media Networks tarafından yapılan dizinin bölümleri ortalama 22 dakika sürmektedir.

Kadrosunda rol alan oyuncular Rita Volk (Rizzoli & Isles), Katie Stevens (American Idol), Gregg Sulkin (Pretty Little Liars), Bailey De Young (Bunheads), Michael Willett (United States of Tara) ve Keith Powers olarak sıralanmaktadır.

İlk sezonu 8 bölüm süren dizi ilk kez 22 Nisan 2014 tarihinde çıkış yapmıştır. Genellikle olumlu eleştiriler alarak 20 bölümden oluşan ikinci sezon için onay almıştır. Başlangıçta 2. sezon için 10 bölüm onay verilmiş fakat "Breakout Show" dalında Teen Choice Awards ödülü kazanınca 10 bölüm ek sipariş almıştır. 2 Kasım 2015 tarihinde ikinci sezon finalini yapmış, ardından 2016 yılında gösterilmek üzere üçüncü sezon için yenilenmiştir.

Austin'de ki Hester Lisesi'nde farklı olmak popülerliği de beraberinde getirir. Karma Ashcroft (Katie Stevens) ve en iyi arkadaşı Amy Raudenfeld (Rita Volk) tüm çabalarına rağmen bu yarışta öne çıkmayı başaramamıştır. Taa ki okulun en popüler gay çocuğu Shane Harvey (Michael Willett) gizli lezbiyen olduklarından şüphelendiği bu kızları lise partisine davet edene kadar... Shane'ın onları topluma lezbiyen olarak tanıtması ve mezuniyet günü kraliçeleri olarak aday göstermesi ile birlikte bir anda herkesin ilgi odağı haline gelirler. Popülerlik adına bu durumu devam ettirmeye karar verirler. Ancak zamanla Amy, Karma'ya karşı gerçek duygular beslediğini farkeder.

Bu Yazı Toplam 2510 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM