Facebookta Paylaş Tweetle

Outcast Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
13 Oca 2016
Yazar

Outcast Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Robert Kirkman'ın aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan 'Outcast' korku, drama türündeki konusu ile Cinemax kablo kanalının yeni dizilerinden biridir.

The Walking Dead'in yaratıcısı Robert Kirkman tarafından yazılan çizgi roman Paul Azaceta tarafından çizilmektedir. Kirkman ile birlikte dizide Chris Black, David Alpert, Sharon Tal Yguado ve Sue Naegle yönetici yapımcı olark hizmet vermektedir. 10 bölümden oluşacak ilk sezonun üretimi Circle of Confusion ve Fox International Channels şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Patrick Fugit (Gone Girl, Almost Famous), Philip Glenister (Ashes to Ashes), Gabriel Bateman (Stalker), David Denman (The Office), Melinda McGraw (The X-Files, Mad Men), Grace Zabriskie (Big Love), Catherine Dent (The Mentalist), Lee Tergesen ve Brent Spiner (Warehouse 13) olarak sıralanmaktadır.

Dizide, bedeni 8 yaşından itibaren şeytan tarafından ele geçirilen Kyle Barnes’ın (Patrick Fugit) dramatik hikayesi konu edilmektedir. Herkes gibi normal bir hayat yaşamak isteyen Kyle, Reverend Anderson (Philip Glenister) isimli içkici ve kumarcı bir papazın yardımı ile cevapları bulmaya çalışacaktır. Ancak keşfedeceği bazı gerçekler hem kendi kaderini hem de dünyanın kaderini sonsuza kadar değiştirebilir.

Dizinin başlama tarihi 3 Haziran 2016 olarak açıklanmıştır.

Bu Yazı Toplam 3941 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM