Facebookta Paylaş Tweetle

Quarry Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
14 Oca 2016
Yazar

Quarry Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Amerikalı yazar Max Allan Collins'in aynı isimli roman serisinden uyarlanan 'Quarry' Cinemax'ın yaklaşan yeni drama dizilerinden biridir.

Dizinin yaratıcılığı ve geliştirmesi Graham Gordy ve Michael D. Fuller ikilisi tarafından yapılmıştır. HBO tarafından üretimi yapılmakta, ikili ile birlikte Greg Yaitanes, Steve Golin, Matt DeRoss, Keith Redmon, David Kanter, Max Allan Collins ve Ken Levin yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Dizinin kadrosundaki oyuncular Logan Marshall-Green (Dark Blue, Prometheus), Jodi Balfour (Bomb Girls), Peter Mullan (Top of the Lake), Nikki Amuka-Bird (Bad Girls), Damon Herriman (Scorpion), Jamie Hector (The Wire), Edoardo Ballerini (Boardwalk Empire) ve Skipp Sudduth (Third Watch) olarak sıralanıyor.

Yönetmenliğini Greg Yaitanes'in yaptığı dizinin ilk sezonu 8 bölüm olarak planlanmıştır. Gösterimi ise 2016 yılı içerisinde yapılacaktır.

1972 yılında geçen dizide, Vietnam'da Deniz Kuvvetleri'nde ki görevini tamamladıktan sonra evine dönen Memphis (Logan Marshall-Green) ve en iyi arkadaşı Arthur (Jamie Hector) toplum tarafından dışlanır. Memphis normal bir yaşam sürüp, geçimini sağlamak için iş bulmaya çalışsa da insanların ön yargıları ve yaklaşımları yüzünden tüm denemeleri başarısızlıkla sonuçlanır. Bir yandan da Vietnam'da yaşadığı savaş deneyimlerinin acısını sindirmeye çalışır. Memphis'i ve Arthur'u yakından takip eden büyük bir suç şebekesi onların kendileri için yararlı olacağını düşünerek kendi taraflarına çekmeye çalışır. Tetikçilik yapmaları karşılığında oldukça yüksek paralar teklif ederler. Memphis işi kabul etmez fakat yaşanan olaylar üzerinde psikolojik sorunlara yol açar ve yavaş yavaş suç hayatına atılır.

Bu Yazı Toplam 6381 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM