Facebookta Paylaş Tweetle

Ray Donovan 3. Sezon Ne Zaman?

Tarih
05 Nis 2015
Yazar

Ray Donovan 3. Sezon Ne Zaman?

30 Haziran 2013 tarihinden beri ekranlarda olan ve yayınlanan 2 sezon, 24 bölümün ardından 3. sezon onayını da alan Ray Donovan önümüzdeki yaz Showtime kanalında ekranlarda olacak.

Yaratıcılığını Ann Biderman'in yaptığı dizinin kadrosunda Liev Schreiber, Paula Malcomson, Eddie Marsan, Dash Mihok, Steven Bauer, Katherine Moennig, Pooch Salonu, Kerris Dorsey, Devon Bagby ve Jon Voight gibi oyuncular rol alıyor.

 

Diziyi izlemeyenler için kısaca konusuna değinecek olursak

Los Angeles'ta geçen hikaye de Ray Donovan (Liev Schreiber) isimli bir danışmanın maceraları konu ediliyor. Ama öyle sıradan bir danışman değil, kendine has yöntemleri olan, işinde profesyonel ve sorun çözücülüğü ile bilinen sıradışı bir adam. Bir yandan kendi ailevi sorunları ile uğraşan Ray Donovan, diğer yandan da kalburüstü olarak bilinen Los Angeles'in en zengin ve ünlü ailelerinin problemlerini kayıt dışı yollardan çözmeye çalışıyor.

2013 yılında Critics Choice Televizyon Ödülleri'nde En Heyecan Verici Yeni Seri ve 2014 Altın Küre Ödülleri'nde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu - Serisi, Mini Dizi veya TV Filmi (Jon Voight) kazanmış bulunmakta.

3. Sezon diziye dahil edilen yeni oyuncularda mevcut. Ian MCShane, Elliott Gould ve Katie Holmes gibi oyuncuları da yeni sezonunda görme şansımız olacak.

28 Eylül 2014 tarihinde 2. sezon son bölümü yayınlanan dizi hayranları tarafından özlemle bekleniyor. 3. Sezon yine 12 bölümden oluşacak ve 12 Temmuz 2015 tarihinde Showtime kanalında yayına girecek.

Bu Yazı Toplam 1440 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM