Facebookta Paylaş Tweetle

Supernatural Konusu - Tanıtım (Dizi 2005)

Tarih
17 Oca 2016
Yazar

Supernatural Konusu - Tanıtım (Dizi 2005)

Eric Kripke tarafından oluşturulan doğaüstü, korku drama dizisi 'Supernatural' The CW kanalının ilgi ile izlenen popüler dizilerinden biridir.

İki sezon sonunda NBC tarafından iptal edilen "Revolution" dizisininde yaratıcısı olan Eric Kripke ile birlikte Robert Singer, McG, David Nutter, Kim Manners, John Shiban, Phil Sgriccia, Sera Gamble, Ben Edlund, Jeremy Carver ve Adam Glass yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Üretimi Kripke Enterprises, Wonderland Sound and Vision ve Warner Bros. Television şirketleri tarafından yapılmakta, bölümleri ortalama 38-45 dakika sürmektedir.

Dizinin öne çıkan isimleri Jared Padalecki (Gilmore Girls), Jensen Ackles (Smallville), Katie Cassidy (Arrow), Lauren Cohan (The Walking Dead), Misha Collins (24) ve Mark A. Sheppard (Leverage) olarak sıralanmaktadır.

İlk kez 13 Eylül 2005 tarihinde çıkış yapan dizinin 11. sezon gösterimi devam etmektedir. Kanalın 218 bölümlük Smalville dizisini aşarak en uzun soluklu dizisi olma ünvanını kazanmıştır.

Dizi doğaüstü varlıkları avlayan Dean Winchester (Jensen Ackles) ve Sam Winchester (Jared Padalecki) adlı iki kardeşin hayatını anlatmaktadır. Çok küçük yaşta annesi doğaüstü bir yaratık tarafından öldürülen bu iki kardeşi babaları avcı olarak büyütür. Babaları, annelerinin katilini bulmak istemektedir. Büyük kardeş Dean babasının izinden giderken, kardeşi Sam avcılıktan uzaklaşmak ve normal bir hayat yaşamak istemektedir. Bu yüzden babası ve kardeşinden ayrılıp kız arkadaşı Jessica ile normal bir hayat yaşamaktadır. Ancak bir gün babalarının kaybolmasıyla Dean, Sam’in evine gelir ve babalarını bulmak için yola koyulurlar. Bu yolculuk iki kardeş için hiç kolay olmayacaktır.

Karakter oyuncuları ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz ►

Bu Yazı Toplam 3927 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM