Facebookta Paylaş Tweetle

Murder in The First Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
17 Oca 2016
Yazar

Murder in The First Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Steven Bochco (L.A. Law, NYPD Blue) ve Eric Lodal tarafından oluşturulan 'Murder in The First' TNT kanalının antoloji serisi, suç draması dizilerinden biridir.

TNT Original Productions tarafından üretimi yapılan dizi ilk bölümü ile 9 Haziran 2014 tarihinde çıkış yapmıştır. Toplam 10 bölümlük sezonun ardından 12 bölümlük ikinci sezon onayını almayı başarmıştır. 8 Haziran - 24 Ağustos 2015 tarihleri arasında ikinci sezon gösterimi yapılmış ve 3. sezon için tekrar yenilenmiştir.

Dizinin başrollerini "Private Practice" dizisi ile bilinen Taye Diggs ve "Bates Motel" dizisinden hatırlayacağınız Kathleen Robertson paylaşmaktadır. Ayrıca kadroda Mimi Kirkland, Richard Schiff (The West Wing), Oscar adaylığı da bulunan Emmy ödüllü oyuncu James Cromwell (American Horror Story: Asylum), Ian Anthony Dale, Nicole Ari Parker (Revolution), Raphael Sbarge, Lombardo Boyer, Tom Felton, Steven Weber (Chasing Life), Laila Robins (Homeland), Emanuelle Chriqui (The Mentalist) ve A.J. Buckley (CSI: NY) isimleri yer almaktadır.

Dizinin her sezonunda farklı bir suç vakası konu edilir. San Francisco Cinayet Masası'nda görev yapan Dedektif Terry (Taye Diggs) ve ortağı Taye Diggs ( Kathleen Robertson) birbiri ile alakasız gibi görünen iki cinayeti soruşturmaktadır. Soruşturma derinleştikçe cinayetlerin aslında birbiri ile birçok ortak bağlantısı olduğunu keşfederler. Yargılama sürecine kadar konunun ele alındığı dizi de davanın her aşaması detaylı bir şekilde izleyiciye sunulmuştur.

Bu Yazı Toplam 1924 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM