Facebookta Paylaş Tweetle

The Strain 2. Sezon Ne Zaman?

Tarih
06 Nis 2015
Yazar

The Strain 2. Sezon Ne Zaman?

Vampir dizisi sevenlerin dört gözle beklediği FX kanalının korku dizisi The Strain'in 2. sezonu hayranları tarafından merakla bekleniyor.

İlk sezonu durağan başlayan ancak sonraki bölümlerinde hikayenin şekillenmesi ve farklı karakterlerin diziye dahil olması ile birlikte güzelleşen dizi Ekim ayında 1. sezon finalini yapmıştı.

Kadrosunda Corey Stoll, David Bradley, Mía Maestro, Kevin Durand, Jonathan Hyde, Richard Sammel ve Sean Astin gibi oyuncuların yer aldığı dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini Guillermo del Toro ve Chuck Hogan yapıyor.

Korku ve gerilimin ön planda olduğu The Strain bir vampir virüsü salgınını konu alıyor. JFK hava limanına nasıl geldiği bilinmeyen bir uçakla başlayan dizi de, 204 yolcudan sadece 4 kişi hayatta kalabilmiştir. New York'ta salgın hastalıklarla mücadele merkezinde çalışan Dr. Ephraim Goodweather (Corey Stoll) ve ekibi virüsü araştırmakla görevlendirilir. Ancak virüsün bulaştığı tüm insanlar kısa sürede vampire dönüşür. Uçakta yaşamını yitirenlerin cesetleri teker teker ortadan kaybolur. Dr. Ephraim ve ekibi insanlığın kaderini değiştirmek ve virüsü ortadan kaldırmak için amansız bir mücadeleye girişir.

İlk sezonu 13 bölüm olan dizinin 2. sezonu da 13 bölümden oluşacak ve 12 Temmuz 2015 tarihinde kaldığı yerden devam edecek.

Bu Yazı Toplam 1959 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM