Facebookta Paylaş Tweetle

Codes of Conduct Mini Dizi Olarak Geliyor!

Tarih
06 Nis 2015
Yazar

Codes of Conduct Mini Dizi Olarak Geliyor!

HBO kanalı yeni bir diziyi ekranlara taşımak üzere. Sadece 6 bölümden oluşacak mini serinin yönetmenliğini 3 dalda oscar ödülü almış '12 Yıllık Esaret' filminden tanıdığımız Steve McQueen yapıyor.

Afrika kökenli Amerikalı bir gencin New York sosyetesine girişini anlatacak olan dizide başrolde yeni yeteneklerden Devon Terrell oynayacak. Beverly Snow karakterini canlandıracak olan genç oyuncunun kariyerine baktığımızda şu ana kadar oynadığı önemli bir yapıtı yok. Dizinin diğer yıldızları ise Paul Dano, Helena Bonham Carter ve Rebecca Hall olarak belirlenmiş.

Yetenekli, gizemli ve özgüveni yüksek olan fakat göründüğü gibi olmayan bir karakter olarak karşımıza çıkacak olan Beverly Snow, Manhattan'ın yüksek sosyetesinde kendine bir yer bulmayı başarır. Her geçen gün sınırları zorlayan, daha geniş çevrelere atılan genç adamın yaşadığı dramatik hayata şahit olacağız. Helena Bonham Carter ise yolu Beverly Snow ile kesişen, Manhattan'ın en seçkin yahudi ailelerinden birine mensup, yazar ve psikiyatrist Esther Kaufmann olarak karşımıza çıkacak. Sosyetenin şımarık kızına ise Rebecca Hall hayat verecek.

Dizi hakkında söyleyebileceklerimiz şimdilik bunlardan ibaret. 2015 Yılı içerisinde HBO kanalında yayınlanacağı söylense de henüz net bir tarih belirtilmemiş.

Bu Yazı Toplam 1224 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM