Facebookta Paylaş Tweetle

Fuller House Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
21 Oca 2016
Yazar

Fuller House Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Orijinal serinin yaratıcısı Jeff Franklin tarafından oluşturulan 'Fuller House' Netflix'in yaklaşan sitcom dizilerinden biridir.

80'li yıllarda ülkemizde de "Bizim Ev" ismi ile yayınlanan ve inanılmaz ilgi gören dizinin günümüze uyarlanmış çağdaş versiyonudur. 1987-95 yılları arasında "Full House" ismi ile ABC kanalında yayınlanmış ve toplam 8 sezon/192 bölüm sürmüştür.

İlk sezonu 13 bölüm olarak planlanan dizi Jeff Franklin Productions ve Miller-Boyett Productions şirketleri tarafından üretilmektedir. Franklin ile birlikte John Stamos, Thomas L. Miller ve Robert L. Boyett yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Orijinal serideki başrol oyuncularının çoğu yeni seride yer almaktadır. Oyuncu kadrosundaki isimler Candace Cameron Bure (Full House, Make It or Break It), Jodie Sweetin (Full House), Andrea Barber (Full House), Michael Campion, Soni Nicole Bringas, Elias Harger, ikiz kardeşler Dashiell ve Fox Messitt, John Stamos (Full House), Bob Saget (Full House), Dave Coulier (Full House), Lori Loughlin (Full House), Scott Weinger, Blake Tuomy-Wilhoit, Dylan Tuomy-Wilhoit, Eva LaRue (CSI: Miami), Michael Sun Lee ve Juan Pablo Di Pace (Dallas) olarak sıralanmaktadır.

San Francisco'da yaşayan dört erkek çocuğu annesi D.J. Tanner-Fuller (Candace Cameron Bure) kısa süre önce kocasını kaybetmiş, veterinerlik yapmaktadır. Haylaz çocukları 13 yaşındaki Jackson (Michael Campion), 7 yaşındaki Max (Elias Harger) ve şirin bebeği Tommy ile birlikte yaşamaktadır. Kızkardeşi Stephanie (Jodie Sweetin), en iyi arkadaşı Kimmy (Andrea Barber) ve Kimmy'nin 13 yaşındaki kızı Ramona (Soni Nicole Bringas) D.J.'ye yardım etmek için onun evine taşınırlar.

Netflix 26 Şubat 2016 tarihinde dizinin tüm bölümlerini yayınlayacaktır.

Bu Yazı Toplam 2946 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM