Facebookta Paylaş Tweetle

Good Behavior Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
21 Oca 2016
Yazar

Good Behavior Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Amerikalı yazar Blake Crouch tarafından oluşturulan ve yazarın 'Letty Dobesh' kitap serisinden uyarlanan 'Good Behavior' TNT kanalının yaklaşan dram türündeki dizilerinden biridir.

The Wayward Pines Trilogy roman serisinin de yazarı olan Crouch ile birlikte Chad Hodge dizinin ortak yapımcısıdır. Ayrıca Marty Adelstein ve Becky Clements dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin üretimi Tomorrow Studios tarafından yapılmaktadır. Gösterinin bu yıl içerisinde yayınlanması beklenmektedir.

Dizinin oyuncu kadrosundaki isimler Michelle Dockery (Downton Abbey), Juan Diego Botto, Lusia Strus, Terry Kinney (Fargo), Brian Ashton Smith, Patrick R. Walker, Bobby Akers, Mary Austin, Brad Billups, Gerrell Boney, Kiesha Bowles ve Julian Brittano olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Yaptığı yanlışlar ve verdiği kötü kararlarla hayatını hırsızlık ve dolandırıcılıkla geçindiren Letty Dobesh (Michelle Dockery) herşeye rağmen bu halini sevmektedir. Hapisten yeni çıkmış ve yeniden ayaklarının üzerinde durmaya çalışmaktadır. Bir gün, bir adamın karısını öldürmek için Javier (Juan Diego Botto) isimli bir kiralık katilin işe alınması olayına kulak misafiri olur. Tetikçinin planlarını bozmak, suikastı önlemek için bir plan hazırlasa da zamanla kiralık katil ile tehlikeli ve baştan çıkarıcı bir yakınlaşmanın içerisinde kendini bulur.

Bu Yazı Toplam 7392 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM