Facebookta Paylaş Tweetle

Hap and Leonard Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
21 Oca 2016
Yazar

Hap and Leonard Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Amerikalı yazar ve dövüş sanatları uzmanı Joe R. Lansdale'in aynı isimli romanından uyarlanan 'Hap and Leonard' önümüzdeki aylarda gösterimi yapılacak SundanceTV'nin dram dizilerinden biridir.

Dizinin oluşturması ve Tv için senaryo geliştirmesi Nick Damici ve Jim Mickle tarafından yapılmıştır. Yönetmenliğini de Jim Mickle'in yaptığı dizide ayrıca Nick Shumaker ve Jeremy Platt yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Sundance Studios tarafından üretimi yapılan dizinin ilk sezonu 6 bölüm olarak planlanmıştır. Çekimleri Louisiana'nın Baton Rouge bölgesinde gerçekleştirilen dizi için 1980'li yılların görüntüsünü andıran kurgusal bir kasaba oluşturulmuştur.

Oyuncu kadrosundaki isimler James Purefoy (The Following), Michael K. Williams (The Wire, Boardwalk Empire), Christina Hendricks (Mad Men, Another Period) Bill Sage, Jimmi Simpson, Neil Sandilands, Pollyanna McIntosh, Jeff Pope, Ron Roggé, Kaden Washington Lewis, Florence Young, Kari Shemwell ve Jimmi Simpson (House of Cards) olarak sıralanmaktadır.

Beyaz işçi sınıfı bir emekçi olan Hap Collins (James Purefoy) Vietnam Savaşı sırasında askeri hizmetini reddettiği için gençliğini federal hapishanede geçirmiştir. Şimdi 30'lu yaşların sonlarına dayanmış Doğu Teksas Plantasyonunda gül toplama işi ile uğraşmaktadır. Meslektaşı ve yaşamı boyunca en iyi arkadaşı Leonard Pine (Michael K. Williams) ise ciddi öfke sorunları olan bir eşcinsel ve aynı zamanda Vietnam gazisidir. İkili 1980'li yılların Doğu Teksas'ında kanunlara uygun olarak yaşamaya çalışmaktadır. Hap'ın eski eşi Trudy (Christina Hendricks) iki yıl sonra Hap'ın reddedemeyeceği bir teklif ile karşısına çıkar.

Bu Yazı Toplam 4515 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM