Facebookta Paylaş Tweetle

The Librarians Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
22 Oca 2016
Yazar

The Librarians Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

David Titcher'in aynı isimli Tv film serisinin devamı niteliğinde olan ve John Rogers tarafından oluşturulan 'The Librarians' TNT kanalının macera dizilerinden biridir.

Dizinin, 2004 yılında "The Librarian: Quest for the Spear", 2006 yılında "The Librarian: Return to King Solomon's Mines" ve 2008 yılında "The Librarian: Curse of the Judas Chalice" isimli üç televizyon filmi yapılmıştır.

10 bölümlük ilk sezonu 7 Aralık 2014 tarihinde prömiyerini yapmış, ardından 10 bölümlük ikinci sezon ve yine 10 bölümlük üçüncü sezon için yenilenmiştir.

Seanryosu John Rogers tarafından geliştirilen dizide Dean Devlin (Leverage), Mark Roskin ve Noah Wyle yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Kung Fu Monkey Productions ve Electric Entertainment şirketleri tarafından üretimi yapılmakta, bölümleri ortalama 42-58 dakika sürmektedir. Paul F. Bernard ve Geoffrey Thorne'un da yapımcısı olduğu dizinin çekimleri ise Portland'da yapılmaktadır.

Dizinin başrol oyuncuları Rebecca Romijn (Ugly Betty), Christian Kane (Leverage), Lindy Booth (October Road), John Kim (Neighbours) ve John Larroquette (Deception) olarak sıralanmaktadır. Ayrıca tekrarlayan rolleri ile Noah Wyle (Falling Skies), Matt Frewer (Orphan Black), Lesley-Ann Brandt (Spartacus: Blood and Sand), Jane Curtin (Unforgettable), Bob Newhart, Richard Cox ve Beth Riesgraf (Leverage) dizide yer alan oyuncular arasındadır.

The Librarians, tarihi ve gizemli eserleri koruyan, doğaüstü güçlere karşı mücadele eden bir grup kütüphanecinin maceralarını konu edinir.

Bu Yazı Toplam 3196 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM