Facebookta Paylaş Tweetle

Bones Konusu - Tanıtım (Dizi 2005)

Tarih
22 Oca 2016
Yazar

Bones Konusu - Tanıtım (Dizi 2005)

Amerikalı yazar ve yapımcı Hart Hanson tarafından oluşturulan 'Bones' Fox kanalının 11. sezonu devam eden suç draması dizilerinden biridir.

Hanson ile birlikte Barry Josephson, Stephen Nathan, Ian Toynton, Carla Kettner, Jonathan Collier, Michael Peterson ve Randy Zisk yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Üretimi Josephson Entertainment, Far Field Productions, 26 Keys Productions ve 20th Century Fox Television şirketleri tarafından yapılan dizinin bölümleri ortalama 43 dakika sürmektedir.

Emily Deschanel ve David Boreanaz'ın (Angel) başrollerini paylaştıkları dizide ayrıca Michaela Conlin, Eric Millegan, T. J. Thyne, Jonathan Adams, Tamara Taylor, John Francis Daley ve John Boyd (24) rol almaktadır.

7. sezon sonunda çalkantılı bir dönem yaşayan ve iptal edilme durumu ile karşı karşıya kalan dizi, başrol oyuncusu David Boreanaz'ın yapımcı koltuğuna oturması ile yeniden yükselişe geçmiştir. İlk bölümü ile 13 Eylül 2005 tarihinde gösterime giren dizinin 11. sezonu devam etmektedir.

Dizi, zeki bir adli antropolog olan Dr. Temperance Brennan (Emily Deschanel) ile FBI özel ajanı Seeley Booth (David Boreanaz) arasındaki işbirliğini merkezine almaktadır. Cinayet şüphesi bulunan, FBI'ın çözümleyemediği, tanımlanamaz haldeki cesetler kemikler üzerinde inceleme yapılarak aydınlanmaktadır. Brennan ve ekibi bilimsel araştırmalar ile olaylara ışık tutarken, FBI ajanı Booth cezai soruşturma sağlayarak suçluları yakalamaktadır. Her bölüm ayrı bir olayın konu edildiği dizide ayrıca karakterlerin günlük yaşamlarına ve ilişkilerine yer verilmektedir. Ajan Booth Tanrı ve inanç felsefesini savunurken, ateist olan Brennan olaylara daha bilimsel yaklaşmaktadır.

Bu Yazı Toplam 3324 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM