Facebookta Paylaş Tweetle

New Girl 5. Sezon Onayı Aldı!

Tarih
07 Nis 2015
Yazar

New Girl 5. Sezon Onayı Aldı!

Başrollerini Zooey Deschanel ve Jake Johnson‘ın paylaştığı FOX kanalının sevilen komedi dizisi New Girl 5. sezon onayını aldı.

Fox kanalı başkanı David Madden diziye övgüler yağdırarak yeni sezon için diziye onay verdiklerini resmi olarak izleyicilere duyurdu.

Ülkemizde de ilgi ile izlenen ve fenomen haline dönüşen dizinin 5. sezonunda "Selfie" ve "Sleepy Hollow" dizilerinden tanıdığımız John Cho konuk oyuncu olarak yer alacak. 4. sezonu halen devam eden sitcom tarzı dizinin bölümleri 22 dakikadan oluşuyor.

Her bölüm izleyicileri kahkahalara boğan dizinin yapımcılığını ve senaristliğini Elizabeth Meriwether üstleniyor. 2011 Yılından beri ekranlarda olan dizinin kısaca konusu şöyle:

Jess (Zooey Deschanel) yerel bir okulda öğretmenlik yapmaktadır. Birgün erkek arkadaşına sürpriz yapmak için haber vermeden eve geldiğinde aldatıldığını görür. Bunun üzerine kendine kalacak bir yer ararken gazetede üç erkeğin yanlarında kalacak dördüncü bir ev arkadaşı aradığı ilanını görür. İlana başvuruda bulunan Jess, Chicago'lu barmen Nick (Jake Johnson), beyaz yakalı çalışan, kazanova Schmidt (Max Greenfield) ve eski basketbolcu aynı zamanda Nick'in çocukluk arkadaşı Winston Bishop (Lamorne Morris) ile birlikte yaşamaya başlar. Bir yandan ayrılık acısını atlatmaya çalışan Jess ile oda arkadaşları arasında sıkı bir dostluk başlar. Önemli bir karaktere daha değinmeden geçemeyeceğim. Jess'in çocukluk arkadaşı olan Cece karakterine Hannah Simone hayat veriyor. Modellik yaparak geçimini sağlayan Cece, alıngan, şüpheci ve zor bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Jess'e karşı fazla koruyucu olan Cece her ne kadar soğuk bir görüntü çizse de altında çok hassas ve şirin bir insan yatmaktadır.

Dizinin 5. sezon yayınlanma tarihi net olarak belli değildir. Bazı dizi eleştirmenleri 2016 yılında yayınlanacağını belirtse de 20-25 Eylül 2015 tarihi olarakta tahminler yürütülmektedir. Dizi 100. bölüm kutlamalarını da 5. sezon ile birlikte yapacak.

Bu Yazı Toplam 1359 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM