Facebookta Paylaş Tweetle

Grimm Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

Tarih
22 Oca 2016
Yazar

Grimm Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

Stephen Carpenter, David Greenwalt ve Jim Kouf tarafından oluşturulan doğaüstü temalı suç ve polisiye dizisi 'Grimm' NBC kanalında gösterilmektedir.

Kouf ve Greenwalt ile birlikte Norberto Barba, Sean Hayes ve Todd Milliner yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Bölümleri ortalama 43 dakika süren dizinin üretimi Universal Television, GK Productions, Hazy Mills Productions ve Open 4 Business Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Amerikalı aktör David Giuntoli'nin başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Russell Hornsby (In Treatment), Bitsie Tulloch, Silas Weir Mitchell (Prison Break), Sasha Roiz (Warehouse 13), Reggie Lee (Persons Unknown), Bree Turner ve Claire Coffee (Franklin & Bash) rol almaktadır.

28 Ekim 2011 tarihinde gösterime giren dizinin 5. sezonu devam etmektedir. İlk sezon bölüm başı ortalama 6,4 milyon izleyici toplayarak kanalın en çok izlenen dizileri arasında yerini almıştır. İkinci sezon 6,95 milyon, üçüncü sezon 7,97 milyon, dördüncü sezon ise 6,98 milyon izleyici ortalaması elde ederek başarısını yükseltmiş ve istikrarlı gidişini korumuştur.

Doğaüstü yaratıkları görebilme yeteneğine sahip polis memuru Nick (David Giuntoli) bu yeteneğini ailesinden miras olarak almıştır. İnsanlar şekil değiştirerek korkunç canavarlara dönüşebilmektedir. Nick bir "Grimm" olarak insanlar ve bu mitolojik varlıklar arasındaki dengeyi korumakla görevlidir.

Bu Yazı Toplam 3209 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM