Facebookta Paylaş Tweetle

DC's Legends of Tomorrow Dizi Anketi

Tarih
22 Oca 2016
Yazar

DC's Legends of Tomorrow Dizi Anketi

The CW kanalının yeni süper kahraman temalı dizisi DC's Legends of Tomorrow hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

"Arrow" ve "The Flash" dizilerinin  spin-off projesi olarak ortaya çıkan ve uzun zamandır merakla beklenen dizi nihayet gösterime girdi.

Dizinin başrollerinde Victor Garber (The Flash, Power), Brandon Routh (Arrow), Caity Lotz (Arrow), Arthur Darvill (Doctor Who), Ciara Renée (The Flash), Franz Drameh (Some Girls), Dominic Purcell (Prison Break, The Flash), Wentworth Miller (Prison Break, The Flash) ve Falk Hentschel (StreetDance 2) rol almaktadır.

Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg ve Phil Klemmer'in yazdığı Glen Winter'in yönetmenliğini yaptığı 1. pilot bölüm Amerika'da 4,6 milyon izleyici topladı.

İlk bölümü özetlemek gerekirse:

2166 yılında tüm gezegeni ele geçiren Vandal Savage'yi (Casper Crump) durdurmak için zaman lordu Rip Hunter (Arthur Darvill) süper kahramanlardan oluşan bir takım kurmak için 2016 yılına seyahat eder. Ray Palmer, Sara Lance, Jefferson Jackson ve Dr. Martin Stein, Mick Rory, Leonard Snart, Carter Hall ve Kendra Saunders'i kaçırarak ilerde yaşanacak tehlikeyi onlara anlatır ve yardımlarını ister. Vandal Savage'nin yerini bulabilmek için bu konuda uzman olan profesör Boardman ile konuşmak için hep birlikte 1975 yılına dönerler. Prof. Boardman Vandal hakkında bilgiler sunarken geçmiş yaşamlarında Kendra ve Carter'in oğulları olduğunu ortaya çıkarır. Bu arada zaman lordları meclisinde çalışan "Chronos" adında bir kelle avcısı Rip'in gemisine saldırır. Prof. Boardman yaralanır ve ölür. Chronos, zaman lordlarının isteklerine karşı geldiği ve zaman makinesini çaldığı için Rip'i öldürmek istemektedir. Gelecekte bir işe yaramadıklarını öğrenen ekip geleceği değiştirmek ve tarihe "kahramanlar" olarak geçmek için Rip ile çalışmaya karar verir.

2. pilot bölüm ise yine aynı ekip tarafından yazıldı ve Glen Winter tarafından yönetildi. 28 Ocak'ta gösterime sunulacaktır.

Diziyi izleyen okuyucularımız değerlendirme anketimize katılarak düşüncelerini bizlerle paylaşabilir ve diziyi henüz izlememiş olan okuyucularımıza ışık tutabilir.

Bu Yazı Toplam 3430 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM