Facebookta Paylaş Tweetle

Devious Maids 3. Sezon Ne Zaman?

Tarih
07 Nis 2015
Yazar

Devious Maids 3. Sezon Ne Zaman?

23 Haziran 2013 tarihinden beri ekranlarda olan, Lifetime kanalının sevilen komedi-drama türündeki pembe dizisi Devious Maids 26 Eylül 2014 tarihinde 3. sezon için 13 bölümlük onayını almıştı.

Ana Ortiz, Dania Ramirez, Roselyn Sanchez, Judy Reyes, Edy Ganem, Rebecca Wisocky, Tom Irwin, Brianna Brown ve Brett Cullen gibi geniş oyuncu kadrosuna sahip dizi 1 Haziran 2015 tarihinde yeni sezonu ile ekranlarda yerini alacak.

Yaratıcılığını ve yapımcılığını Marc Cherry'nin yaptığı dizinin şu ana kadar 26 bölümü yayınlanmış bulunmakta. Marc Cherry, 2004-2012 yılları arasında ABC kanalında 8 sezon yayınlanan Desperate Housewives isimli dizinin de yaratıcısıdır. Eva Longaria'da dizinin yapımcılığına destek veren bir diğer önemli isimdir. İlk olarak ABC kanalına sunulan dizi, kanal tarafından reddedilmiş ve Lifetime kanalı tarafından kabul görmüştür.

3. Sezon kadroya eklenen yeni bir isim de mevcut. Müzikal komedi dizisi Glee'den tanıdığımız Santana Lopez rolündeki Naya Marie Rivera'da dizi kadrosuna eklendi. Bianca isimli hizmetçiyi canlandıracak olan güzel oyuncunun diziye renk katacağını ve birçok bölümde yer alacağını söyleyebiliriz.

Dizide, Beverly Hills'te yaşayan ultra zengin güçlü ailelerin ve ünlülerin hizmetçiliğini yapan 5 kadının umutları, ihtirasları ve hayalleri konu ediliyor. Eğlenceli olduğu kadar dramatik sahnelerde içeren dizide gizemli olaylarda boy gösteriyor.

Bu Yazı Toplam 1904 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM