Facebookta Paylaş Tweetle

Feed the Beast Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
23 Oca 2016
Yazar

Feed the Beast Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Danimarkalı yazar Kim Fupz Aakeson'ın 'Bankerot' isimli Tv serisinden uyarlanan 'Feed the Beast' AMC kanalının yaklaşan suç draması dizilerinden biridir.

Dizinin yaratıcılığı ve senaryo geliştirmesi "Dexter" ve "Nurse Jackie"in yazar ve yapımcılarından Clyde Phillips tarafından yapılmıştır. Henrik Ruben Genz, Malene Blenkov ve Piv Bernth yönetici yapımcı olarak hizmet veren isimlerdir. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin üretimi ise Lionsgate Television, Clyde Phillips Productions ve AMC Studios şirketleri tarafından yapılmaktadır. Gösterimin 2016 yılı içerisinde yapılması beklenmektedir.

Oyuncu kadrosundaki isimler "Friends" dizisinin yıldızı David Schwimmer, Jim Sturgess, Michael Gladis (Mad Men, House Of Lies), Lorenza Izzo (Hemlock Grove), Christine Adams (Agents of S.H.I.E.L.D.), John Doman (The Wire, Gotham) ve Elijah Jacob (Spot On) olarak açıklanmıştır.

Dizide, herşeyini kaybetmenin eşiğinde olan ve New York'ta Yunan yemeklerinin yapıldığı bir restoran açma hayalleri olan iki iyi arkadaş Tommy Moran (David Schwimmer) ve Dion Patras'ın (Jim Sturgess) dramatik hikayesi anlatılmaktadır.

Michael Gladis dizide yumuşak sözlü fakat korkutucu ve acımasız gangster Patrick Woichik namı diğer "diş perisi" karakterini canlandırmaktadır.

Christine Adams Tommy'nin eski karısı Rie Moran karakteri ile karşımıza çıkarken, Lorenza Izzo mağduriyet içerisinde olan ve umutsuzca gerçek aşkı ararken Tommy ile karşılaşan Pilar Herrera karakterini canlandıracaktır.

John Doman, Tommy'nin kurnaz ve acımasız iş adamı babası Aidan Moran, Elijah Jacob ise Tommy'nin 10 yaşındaki oğlu TJ Moran karakterini canlandıracaktır.

Bu Yazı Toplam 3014 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM