Facebookta Paylaş Tweetle

The Jim Gaffigan Show Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
24 Oca 2016
Yazar

The Jim Gaffigan Show Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Jim Gaffigan ve Peter Tolan tarafından oluşturulan 'The Jim Gaffigan Show' TV Land kanalının sitcom türündeki komedi dizilerinden biridir.

Başrolünde Amerikalı stand-up komedyeni Jim Gaffigan'ın oynadığı dizide ayrıca Ashley Williams (How I Met Your Mother), Michael Ian Black, Tongayi Chirisa, Caitlin Moeller ve Adam Goldberg rol almaktadır.

15 Temmuz 2015 tarihinde çıkış yapan dizi birinci sezonu 15 bölüm ile tamamlamış ardından ikinci sezon için yenilenmiştir.

Üretimi TV Land Original Productions, Sony Pictures Television, Chimichanga Productions, Inc., Jax Media, Burrow Owl Productions, Brillstein Entertainment Partners ve Fedora Entertainment şirketleri tarafından yapılmaktadır. Jeannie Gaffigan, Jim Gaffigan, Alex Murray, Sandy Wernick, Jeff Lowell ve Peter Tolan dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

David Bausch'un da yapımcı olarak görev aldığı dizinin bölümleri ortalama 22 dakika sürmektedir.

Jim Gaffigan'ın gerçek yaşamından uyarlanan dizide New York'ta iki odalı bir evde beş çocuğu ve eşi ile birlikte yaşayan, doyumsuz iştaha sahip, stand-up komedyeni bir babanın mesleği ile ailesi arasındaki dengeleri sağlaması konu ediniyor.

Bu Yazı Toplam 1634 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM