Facebookta Paylaş Tweetle

Kingdom Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
24 Oca 2016
Yazar

Kingdom Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Amerikalı yapımcı ve senarist Byron Balasco tarafından oluşturulan 'Kingdom' Audience Network kanalının dram türündeki dizilerinden biridir.

"FlashForward", "Happy Town" ve "Detroit 1-8-7" gibi dizi projelerinde de imzası bulunan Byron Balasco'nun yapımcısı olduğu dizi Balasco Productions ve Endemol Shine Group tarafından üretilmektedir.

Oyuncu kadrosundaki isimler Frank Grillo (Prison Break), Kiele Sanchez (The Glades), Matt Lauria (Parenthood), Jonathan Tucker (Parenthood), Nick Jonas, Joanna Going (House of Cards), Jessica Szohr (Gossip Girl) ve Natalie Martinez (Secrets and Lies) olarak sıralanmaktadır.

Kingdom, 8 Ekim 2014 tarihinde yayınlanan ilk bölümün ardından sezonu 10 bölüm ile kapatmıştır. Kanal tarafından 2. sezon için yenilenen dizinin bölüm sayısı 20'ye çıkarıldı. İkinci sezon onar bölümden oluşan iki parça halinde gösterime sunuldu. 7 Temmuz 2016 tarihinde ise 3. sezon onayı verildi ve prömiyerinin 2017 ilkbaharında yapılması planlanıyor.

Alvey Kulina (Frank Grillo) ve kız arkadaşı Lisa (Kiele Sanchez) Kaliforniya eyaletinin Venice şehrinde karma dövüş sanatları üzerine bir spor salonu işletmektedir. Alvey hem oğulları Nate (Nick Jonas) ve Jay'e (Jonathan Tucker) hem de salon üyelerine dövüş sanatları eğitimi vermektedir. Ancak Jay alkol ve uyuşturucu bağımlısı sorunlu biridir. Onların tek umudu, gelecekte iyi bir dövüşcü olacağına inandıkları Nate'dir.

Bu Yazı Toplam 3677 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM