Facebookta Paylaş Tweetle

The Americans 4. Sezon Onayı Aldı!

Tarih
07 Nis 2015
Yazar

The Americans 4. Sezon Onayı Aldı!

Eski CIA ajanı Joe Weisberg tarafından yaratılan FX kanalının casus dizisi The Americans 4. sezon için onay aldı. 22 Nisan 2015 Çarşamba günü 3. sezon finalini yapacak olan dizinin yeni sezonu da 13 bölümden oluşacak.

Başrollerinde Keri Russell, Matthew Rhys, Maximiliano Hernández, Holly Taylor, Keidrich Sellati, Noah Emmerich, Annet Mahendru, Susan Misner, Alison Wright, Lev Gorn, Costa Ronin ve Richard Thomas gibi oyuncuları barındıran dizi 1980'li yıllardaki soğuk savaş dönemini konu alıyor.

Ronald Reagan'ın Amerika başkanı olduğu o yıllarda Washington'a yerleşen ve 2 çocuğu olan Sovyet KGB ajanları Elizabeth (Keri Russell) ve Phillip Jennings (Matthew Rhys) üzerine odaklanıyor. Çocuklarından dahi gerçek kimliklerini gizleyen ajanlar, bir yandan ülkeleri için mücadele ederken, dğer yandan çocuklarına olan sorumluluklarını da yerine getirmeye çalışmaktadırlar. Stan Beeman'i canlandıran Noah Emmerich ise, Jennings çiftinin gerçeğinden habersiz yaşayan FBI ajanı komşuları rolünü oynamaktadır.

3 Defa Emmy Ödülüne aday olarak gösterilen dizi ne yazık ki diğer dizilerin arasından sıyrılıp ödüle ulaşmayı başaramamıştır.

Bu Yazı Toplam 2260 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM