Facebookta Paylaş Tweetle

Mad Dogs Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
24 Oca 2016
Yazar

Mad Dogs Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Cris Cole tarafından oluşturulan ve yazılan 'Mad Dogs' Amazon platformunun yeni kara mizah, psikolojik gerilim türündeki dizilerinden biridir.

2011-2013 yılları arasında İngiliz Sky1 kanalında yayınlanan ve 4 sezon, 14 bölüm süren dizinin Amerika'da yayınlanmak üzere adaptasyonu yeniden yapılmış ve Amazon'da gösterime girmiştir.

Çekimleri Porto Riko'da yapılan dizinin üretimi Amazon Studios, Left Bank Pictures, Mesquite Productions, MiddKid Productions, Pimienta (Production Services) ve Sony Pictures Television şirketleri tarafından yapılmaktadır. Senaryosu Cris Cole tarafından kaleme alınmakta, yönetmen koltuğunda Charles McDougal oturmakta ve Shawn Ryan (The Shield) yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Pilot bölümü 15 Ocak 2015 tarihinde yayınlanan dizinin ilk sezonu 10 bölüm olarak planlanmıştır.

Başrolündeki oyuncular Ben Chaplin (The Thin Red Line), Michael Imperioli (The Sopranos), Billy Zane (Twin Peaks), Steve Zahn (Dallas Buyers Club), Romany Malco (Weeds), Philip Davis, Mark Povinelli, Rachael Holmes, María Botto, Coby Bell ve Raphael D. Cotto olarak sıralanmaktadır.

Kırklı yaşlardaki bir grup eski arkadaş erken emekliliklerini kutlamak için Belize'ye giderler. Kutlama ve eğlence faslı uzun sürmeden kendilerini bir anda yalanların, aldatmaların ve cinayetlerin yaşandığı suç dolu tehlikeli bir serüvenin içinde bulurlar.

Bu Yazı Toplam 2737 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM