Facebookta Paylaş Tweetle

Second Chance İptal Edilebilir!

Tarih
25 Oca 2016
Yazar

Second Chance İptal Edilebilir!

Çarşamba günleri yayınlanan dizinin gösteriminin yayınlanan iki bölümün ardından Cuma günlerine taşınmasına karar verildi.

Kanalın bir başka programı olan Hell 's Kitchen ile yeri değiştirilen dizi bundan sonra Cuma günleri gösterilecek. 5 Şubat'ta 3. sezon 9. bölümü yayınlanacak olan "Sleepy Hollow"  ile aynı gün arka arkaya ekranlara gelecek.

Kanal dizinin iptal veya devamı ile ilgili henüz açıklama yapmamasına rağmen yapılan bu değişiklik dizinin geleceği için pek de iyiye işaret değil.

Dizinin ilk bölümü 18-49 yaş aralığı 4,71 milyon izleyici ve 1.2 reyting derecesi elde etmiştir. İkinci bölümü ise 3,75 milyon izlenme ve 1.0 reyting derecesi ile düşüş yaşamıştır. Ayrıca dizinin ilk sezon sipariş sayısı da 11 bölüme düşürülmüştür.

Eleştirmenler tarafından olumsuz tepkilere maruz kalan dizi ortalamanın altında kaldı. Metacritic notu 18 inceleme ile 47%, Rotten Tomatoes notu ise 4,2/10 derece ile 27 yoruma göre 30% puan toplamıştır. IMDB puanı ise 1801 oy ile 10 üzerinden 7,9 görünmektedir.


Güncelleme | 13 Mayıs 2016

Dizi İptal Edildi

Fox Second Chance'e ikinci bir şans vermedi. Buzzfeed News'in haberine göre bilim kurgu, suç draması dizisi ilk sezonun sonunda iptal edildi.

Konu ile ilgili haberimize buradan bakabilirsiniz ►

Bu Yazı Toplam 2282 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM