Facebookta Paylaş Tweetle

24: Legacy Erkek Başrol Oyuncusu Bulundu

Tarih
26 Oca 2016
Yazar

24: Legacy Erkek Başrol Oyuncusu Bulundu

'24' dizisinin yeni serisi olarak pilot bölüm çekimlerine başlanan '24: Legacy' dizisinin erkek başrol oyuncusu belli oldu.

Geçtiğimiz hafta yeni serinin yeni oyuncular ve hikayeden oluşacağı açıklandı. Orijinal dizinin başrol oyuncusu Kiefer Sutherland'ın henüz diziye dahil edilmediği ancak dizide görülebileceği belirtildi.

Howard Gordon, Evan Katz, Manny Coto ve Brian Grazer'in yapımcısı olduğu dizinin erkek başrol oyuncusu Amerikalı aktör Corey Hawkins olarak açıklandı.

Corey Hawkins dizide askerden kahraman olarak evine dönen ve Amerika'da ki büyük çaplı terör saldırılarını durdurmak için CTU (Terörle Mücadele Birimi) adına çalışan Eric Carter karakterini canlandıracak. Yapımcılar ayrıca Hawkins'in karşısında güçlü bir kadın başrol oyuncusu olacağını belirtti. Ayrıca orijinal "24" dizisinin eski oyuncularından bazılarının da yeni seriye katılabileceği söylenmektedir.

Hawkins en son "Straight Outta Compton" filminde Dr. Dre karakterini canlandırdı. Ayrıca The Walking Dead 6. sezon 1. ve 3. bölümlerinde "Heath" karakteri ile rol aldı.

İlk sezonu 12 bölümden oluşacak dizinin pilot bölümü Stephen Hopkins tarafından çekilmektedir.

Bu Yazı Toplam 1690 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM