Facebookta Paylaş Tweetle

Beauty And The Beast 3. Sezon Ne Zaman?

Tarih
08 Nis 2015
Yazar

Beauty And The Beast 3. Sezon Ne Zaman?

CW kanalında yayınlanan romantik polisiye dizi Beauty And The Beast (ülkemizde bilinen adı ile Güzel ve Çirkin) 13 bölümden oluşacak 3. sezonu ile çok yakında ekranlarda olacak.

3. Sezonu daha başlamamış olmasına rağmen 13 Şubat 2015 tarihinde de dizi 4. sezon onayını almış bulunmaktadır.

1987-1990 Yılları arasında çekimi yapılan ve aynı isimle yayınlanan dizi modernize edilerek günümüz şartlarına uyarlanmıştır. Yayınlandığı dönemde ülkemizde de ilgi ile takip edilen dizi "Güzel ve Çirkin", "Aslan Adam" isimleri ile bilinmekteydi.

Başrollerinde Kristin Kreuk, Jay Ryan, Sendhil Ramamurthy, Max Brown, Austin Basis, Nina Lisandrello ve Brian White gibi oyuncuların yer aldığı dizinin yapımcı koltuğunda Ron Koslow bulunmaktadır. Beauty And The Beast, Halkın Seçimi Ödülleri'ni de (People's Choice Award) 5 dalda kazanmıştır.

İlk olarak 11 Ekim 2012 tarihinde gösterime giren dizinin, birinci ve ikinci sezonu 22 bölümden oluşmak üzere şu ana kadar yayınlanmış 44 bölümü bulunuyor.

 

İzlemeyenler için dizinin kısaca konusuna değinecek olursak:

New York Polis Merkezi'nde cinayet masası dedektifliği yapan Catherine Chandler (Kristin Kreuk) yıllar önce silahlı bir saldırıda annesini kaybetmiştir. Kendiside öldürülmek üzere iken bilinmedik gizemli bir yaratık tarafından son anda kurtarılır.

Vincent Keller (Jay Ryan) yıllarca kendisini toplumdan soyutlayarak gizlenmiştir. Nedeni ise öfkelendiği zamanlarda kendisini kontrol edemediği bir yaratığa dönüşmesi. Catherine ve Vincent'ın yolları bir şekilde kesişir. Catherine bazı ipuçlarını birleştirerek o gece katillerin elinden onu kurtaranın Vincent olduğunu anlar. Aralarında bir anlaşma yaparlar. Catherine Vincent'ın sırrını herkesten gizleyecek, Vincent'ta Catherine'nın annesinin katillerini bulmasına yardım edecektir. Zamanla aralarında enteresan bir ilişki doğar.

Daha önce 21 Mayıs 2015 tarihinde yayınlanacağı açıklanan dizi ertelendi ve 11 Haziran 2015 tarihinde 3. sezonu ile ekranlarda olacak.

Bu Yazı Toplam 2029 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM