Facebookta Paylaş Tweetle

The Deuce Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
29 Oca 2016
Yazar

The Deuce Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

The Wire dizisinin yaratıcısı David Simon ve yapımcısı George Pelecanos tarafından oluşturulan 'The Deuce' HBO kanalının yaklaşan dönem draması dizilerinden biridir.

İkili ile birlikte Richard Price, Michelle MacLaren, Nina Kostroff Noble ve James Franco yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Maggie Gyllenhaal ve Mark Henry Johnson ise dizide yapımcı olarak görev almaktadır.

Dizinin oyuncu kadrosundaki isimler James Franco (11.22.63, General Hospital, Freaks and Geeks), Emily Meade (The Leftovers), Oscar adaylığı da bulunan Altın Küre ödüllü Maggie Gyllenhaal (The Honourable Woman), Margarita Levieva (Revenge), Zoe Kazan (Olive Kitteridge), Gary Carr (Death in Paradise), Lawrence Gilliard, Jr. (The Wire, The Walking Dead) ve Dominique Fishback (Show Me a Hero) olarak sıralanmaktadır.

Dizinin pilot bölümü çekimlerine 2015 Ekim ayında başlandı ve Kanadalı yönetmen Michelle MacLaren tarafından yönetildi. Üretimi Blown Deadline Productions şirketi tarafından yapılan dizinin yayın tarihi ise 2017 olarak planlanmaktadır.

Konusu

"The Deuce" 1970 ve 80'li yıllarda porno endüstrisinin New York'ta yasallaştırılmasını ve yükselişini konu edinen bir dönem dramasıdır. Manhattan'ın kıran kırana dünyasında geçecek dizide aids'e yol açan HIV virüsünün çıkışı, uyuşturucu ve gayrimenkul piyasası gibi konular da işlenecektir.

Bu Yazı Toplam 3684 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM