Facebookta Paylaş Tweetle

Vice Principals Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
29 Oca 2016
Yazar

Vice Principals Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Danny McBride ve Jody Hill tarafından oluşturulan 'Vice Principals' HBO kanalının yaklaşan komedi dizilerinden biridir.

HBO ve Rough House Pictures tarafından üretimi yapılacak dizide ikili ile birlikte David Gordon Green ve Stephanie Laing yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Başlangıç olarak 18 bölüm sipariş verilen dizinin çekimleri South Carolina'da yapılmaktadır. Bölümleri ortalama 22 dakikadan oluşacaktır.

Dizinin oyuncu kadrosundaki isimler Danny McBride (Eastbound & Down), Walton Goggins (The Shield), Georgia King (Little Dorrit), Busy Philipps (Cougar Town), Shea Whigham (Boardwalk Empire), Kimberly Hebert Gregory (The Big Bang Theory, Devious Maids), Sheaun McKinney, James Alcorn (Under the Dome) ve Edi Patterson (Black-ish) olarak sıralanmaktadır.

"Vice Principals" Lincoln Lisesi'nde görev yapan iki müdür yardımcısını merkezine alan kara mizah türünde komedi dizisidir. Neal Gamby (Danny McBride) eşinden boşanmış ve disiplinden sorumlu müdür yardımcısıdır. Lee Russell (Walton Goggins) ise müfredattan sorumlu müdür yardımcısı ve Neal'in en büyük rakibidir. Bu iki çılgın adam Lincoln Lisesi müdürü olabilmek için kıyasıya bir rekabet ve yarışın içine girecekler.

Georgia King'in idealist İngilizce öğretmeni Amanda Snodgrass karakterini canlandıracağı dizide Kimberly Hebert Gregory Lincoln Lisesi'nin kendinden emin ve güçlü müdüresi Dr. Belinda Brown olarak karşımıza çıkacak.

Bu Yazı Toplam 2754 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM