Facebookta Paylaş Tweetle

Continuum 4. Sezon İle Ekranlara Veda Edecek!

Tarih
09 Nis 2015
Yazar

Continuum 4. Sezon İle Ekranlara Veda Edecek!

Showcase kanalında yayınlanan bilimkurgu dizisi Continuum 8 Aralık 2014 tarihinde 4. sezon için onay almıştı. Ancak 4. sezon sadece 6 bölümden oluşacak ve dizinin final sezonu olacak.

3. Sezon ortalama 1.73 milyon kişi tarafından izlenen dizinin iptal edileceğine dair bazı haberler çıkmasına rağmen kanal tarafından bu haberler yalanlanmış dizi ile ilgili henüz bir karar verilmediği açıklanmıştı. İlk sezon ortalama 5.61 milyon izleyici sayısına ulaşan başarılı yapımın sonraki bölümlerde reytingleri büyük düşüş yaşamıştı. Öyle ki 3. sezonun “So Do Our Minutes Hasten” isimli 8. bölümü sadece 900 bin kişi tarafından seyredildi. Buna rağmen dizinin başarısız olduğunu söylemek sanırım yanlış olur. 37 Dalda ödüle aday gösterilen dizi bunlardan 18'ini kazanmış durumda.

26 Temmuz 2015 tarihinde 4. sezonu ile ekranlara gelecek olan dizinin kadrosunda Rachel Nichols, Victor Webster, Erik Knudsen, Stephen Lobo, Roger Cross, Lexa Doig, Tony Amendola, Omari Newton, Luvia Petersen, Jennifer Spence ve Brian Markinson gibi oyuncular yer alıyor.

Dizi 2077 yılında geçiyor. Kiera Cameron (Rachel Nichols) gelişmiş teknolojinin her türlü imkanından yararlanan bir polistir. Liber8 olarak bilinen bir terörist grubun idamına katılır. Ancak kaçmaya çalışan teröristlere engel olmaya çalışırken ne olduğunu anlamadan teröristlerle birlikte kendisini 2012 yılında bulur. Kiera, bir yandan bu azılı suçluları yakalamaya çalışırken diğer yandan da onların geleceği değiştirmesine engel olmaya çalışacaktır. 2077 yılındaki kendi yaşamına dönme çabasına da Alec Sadler (Erik Knudsen) adlı genç bir dahi yardım edecektir.

Bu Yazı Toplam 2457 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM