Facebookta Paylaş Tweetle

Maron Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tarih
31 Oca 2016
Yazar

Maron Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Marc Maron tarafından oluşturulan ve başrolünü paylaştığı sitcom türündeki komedi dizisi 'Maron' Amerikan kablolu televizyonu IFC kanalında gösterilmektedir.

Marc Maron ile birlikte Michael Jamin, Sivert Glarum, Denis Leary, Jim Serpico, Olivia Wingate ve Duncan Birmingham yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Jamin ve Glarum aynı zamanda dizi sorumlusu olarak görev almaktadır. Yönetmen koltuğunda ise Luke Matheny, Bobcat Goldthwait ve Robert Cohen oturmaktadır.

Boomer Lives! Productions, Apostle, Fox Television Studios ve Fox 21 Television Studios şirketleri tarafından üretimi yapılan dizinin bölümleri ortalama 22 dakika sürmektedir.

3 Mayıs 2013 yılında çıkış yapan dizinin ilk sezonu 10, ikinci ve üçüncü sezonu 13'er bölümden oluşmaktadır. Geçtiğimiz yıl Kasım ayında 13 bölümlük 4. sezon onayı almayı da başarmıştır. 4.sezon prömiyeri 2016 yılı içerisinde yapılacaktır.

Amerikan stand-up komedyeni Marc Maron'un kendisinin kurgusal bir versiyonunun anlatıldığı dizide Josh Brener asistanı "Kyle", Dave Anthony ise arkadaşı "Dave" olarak rol almaktadır. Maron dizide iki kez evlenip boşanmış, kedileri ile birlikte yaşayan 48 yaşındaki öfkeli bir adamı canlandırmaktadır.

Oyuncu kadrosunda ayrıca Nora Zehetner (Grey's Anatomy), Judd Hirsch (Forever), Ken Jeong, Andy Kindler, Dave Foley, Gina Gershon, Denis Leary, Eric Stoltz, Danny Trejo, Dominic Burgess, Illeana Douglas ve Mark Duplass gibi isimler rol almaktadır.

Bu Yazı Toplam 2079 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM