Facebookta Paylaş Tweetle

The Mindy Project Konusu - Tanıtım (Dizi 2012)

Tarih
31 Oca 2016
Yazar

The Mindy Project Konusu - Tanıtım (Dizi 2012)

The Mindy Project başlangıçta Fox kanalında gösterime girmiş 3. sezon sonunda iptal edilerek Hulu platformuna taşınmış romantik komedi dizilerinden biridir.

Amerikalı komedyen ve yazar Mindy Kaling (The Office) tarafından oluşturulan ve başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Chris Messina (Damages), Ed Weeks (Royal Pains), Ike Barinholtz (Eastbound & Down), Beth Grant (Jericho), Xosha Roquemore, Adam Pally (Happy Endings), Zoe Jarman (Huge), Anna Camp (True Blood), Amanda Setton (Hawaii Five-0), Stephen Tobolowsky (Heroes) ve Fortune Feimster rol almaktadır.

Mindy Kaling, Howard Klein, Jack Burditt, Matt Warburton, Charlie Grandy, Michael Spiller, Tracey Wigfield ve Tucker Cawley'in yönetici yapımcı olduğu dizisinin üretimi Universal Television, 3 Arts Entertainment ve Kaling International şirketleri tarafından yapılmaktadır.

25 Eylül 2012 tarihinde Fox kanalında çıkış yapan dizi toplam 3 sezon ve 67 bölümün ardından kanal tarafından iptal edildi. İptal edilme nedeni düşük reytingleri gösterildi. Yeni kanal arayışına giren yapımcılar Hulu ile anlaştı ve 2 sezonluk onay almayı başardı. 26 bölümden oluşan 4. sezonu 15 Eylül 2015 tarihinde Hulu'da gösterime girdi.

Dizi, New York'ta yaşayan, mesleki ve kişisel yaşamını dengelemeye çalışan doğum uzmanı/ jinekolog Dr. Mindy Kuhel Lahiri'yi (Mindy Kaling) merkezine alır. İşinde ve özel hayatında mükemmel olmak için uğraşan Mindy'nin yapılacaklar listesi oldukça kabarıktır. Aynı zamanda komik ve patavatsız biridir. Çalıştığı hastanede ona ilgi ve yakınlık gösteren Jeremy Reed (Ed Weeks) ile onu her konuda eleştiren Danny Castelleno (Chris Messina) arasında kalmıştır.

Bu Yazı Toplam 2980 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM