Facebookta Paylaş Tweetle

Halt And Catch Fire 2. Sezon Ne Zaman?

Tarih
09 Nis 2015
Yazar

Halt And Catch Fire 2. Sezon Ne Zaman?

Yaratıcılığını Christopher Cantwell ve Christopher C. Rogers'in yaptığı AMC kanalının drama dizisi Halt And Catch Fire 31 Mayıs 2015 tarihinde 2. sezonu ile ekranlarda olacak. 2. Sezon yine 10 bölümden oluşacak.

Lee Pace'in başrolde yer aldığı ve Joe MacMillan karakterini canlandırdığı dizi 1983 yılında geçmektedir. Kişisel bilgisayarların kullanılmaya başlandığı dönemlerde bilgisayar çağı hızla yükselirken, internetinde gelişim süreci anlatılıyor. Joe MacMillan (Lee Pace) yaptığı icatlarla dönemin dev şirketleri ile karşı karşıya kalan bir dahi, ileri görüşlü bir mühendis olarak karşımıza çıkacak. "Satışlarınızı arttırırım" sloganı ile küçük bir şirkette işe başlayan MacMillan aynı şirkette çalışan Gordon Clark (Scoot McNairy) ile birlikte IBM şirketinin bilgisayarlarında kullandıkları işlemcinin aynısını yaparlar. Sonuç olarak karşılarında IBM'in avukatlar ordusunu bulurlar ancak MacMillan'ın bu durum için de bir planı vardır.

Dizi de yer alan diğer oyuncular ise Mackenzie Davis, Kerry Bishé, Toby Huss ve Aleksa Palladino.

Ayrıca 2. sezona konuk olarak katılacak yeni isimler de var. James Cromwell (American Horror Story), Aleksa Palladino (Boardwalk Empire) ve Mark O’Brien (Republic of Doyle) gibi isimler de 2. sezon yapıma konuk olacak oyuncular arasında yer alıyor.

Bu Yazı Toplam 1762 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM