Facebookta Paylaş Tweetle

Chicago Med 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
02 Şub 2016
Yazar

Chicago Med 2. Sezon Onayı Aldı

Dick Wolf ve Matt Olmstead tarafından oluşturulan Amerikan tıbbi drama dizisi 'Chicago Med' 2. sezon onayını aldı.

2016-17 sezonu için Chicago Fire (5. sezon) ve Chicago PD (4. sezon) onaylarını veren kanal şimdi de senaryosu Michael Brandt ve Derek Haas tarafından geliştirilen medikal temalı dizisi Chicago Med için 2. sezon onayını verdi.

"Chicago Med" şehrin en şiddetli travma vakalarını tedavi eden doktorlar, hemşireler ve personel etrafında dönmektedir.

Dizinin oyuncu kadrosu Oliver Platt, S. Epatha Merkerson, Nick Gehlfuss, Yaya DaCosta, Colin Donnell, Brian Tee, Torrey DeVitto, Rachel DiPillo, Carl Lumbly, Julie Berman, Brennan Brown ve Marlyne Barrett olarak sıralanmaktadır.

17 Kasım 2015 tarihinde çıkış yapan dizi yayınlanan 7. bölümün ardından 2. sezon onayını almayı başardı. Prömiyeri 18-49 yaş aralığı 8,64 milyon izleyici ve 2,16 reyting derecesi elde etti. Sonraki 6 bölüm iniş ve çıkışlar yaşayan dizi kanalın en çok izlenen dizileri arasında yerini aldı.

Başlangıçta ilk sezonu 13 bölüm olarak planlanan dizi 11 Aralık 2015 tarihinde 5 bölüm daha sipariş alarak 18'e uzatıldı.

Dizinin yaratıcısı Dick Wolf NBC ile 2020 yılına kadar sürecek yeni bir anlaşma imzaladı. Ayrıca kanalın bir başka başarılı dizisi Law & Order: SVU'da 18. sezon onayını aldı.

Bu Yazı Toplam 2957 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM