Facebookta Paylaş Tweetle

Roadies Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
03 Şub 2016
Yazar

Roadies Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Oscar ödüllü Amerikalı yazar ve yönetmen Cameron Crowe tarafından oluşturulan 'Roadies' Showtime'ın yaklaşan drama dizilerinden biridir.

Crowe (Almost Famous) ile birlikte J. J. Abrams, Winnie Holzman ve Bryan Burk dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. "Roadies" Cameron Crowe'un aynı zamanda ilk televizyon dizisi olma özelliğine sahiptir.

Üretimi Bad Robot Productions, Vinyl Films, Dooley & Company Productions ve Warner Bros. Television şirketleri tarafından yapılmaktadır.

İlk sezonu 10 bölüm olarak planlanan dizinin gösterimi 2016 yazında yapılacaktır. Pilot bölüm Crowe tarafından yazılmış ve yönetilmiştir.

Oyuncu kadrosundaki isimler Luke Wilson (Enlightened), Carla Gugino (Wayward Pines), Imogen Poots, Rafe Spall, Keisha Castle-Hughes (Game of Thrones), Peter Cambor, Colson Baker ve Ron White olarak sıralanmaktadır.

Dizide, "Roadies" isimli bir rock müzik grubunun turnelere çıkarak, yol boyunca yaşadıkları hikayeler anlatılacak. Müziği para ve şöhret olmak için değil yaşamak ve ruhu beslemek için gerçekleştiren ekibin romantik, komik ve çoğu zaman dokunaklı yaşamlarına içeriden bir bakış atılacak.

Bu Yazı Toplam 7278 Defa Okunmuştur.

KONU RESİMLERİ

Roadies Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM