Facebookta Paylaş Tweetle

Bloodline 2. Sezon Onayı Aldı!

Tarih
10 Nis 2015
Yazar

Bloodline 2. Sezon Onayı Aldı!

Netflix yeni dizisi Bloodline için 2. sezon onayı verdiğini 31 Mart 2015 tarihinde açıkladı. 13 Bölümden oluşan ilk sezonu ile izleyiciler tarafından çok sevilen gerilim dizisi 2016 yılında 2. sezonu ile ekranlara geri dönecek.

Bloodline konu olarak aile dramını ele almaktadır. Rayburn ailesi saygı duyulan, şehrin önemli ailelerinden biridir ve Florida'da otel işletimi yapmaktadırlar. Ailenin büyük oğlu Danny (Ben Mendelsohn) otelin kuruluşunun 45. yıldönümü kutlamaları için yıllar sonra şehre gelince aile için sıkıntılı günlerde başlar. Danny'nin yaptığı pis işler ailenin itibarını zedeliyor. Saygınlıklarını yitirmekten korkan aile büyük oğullarının gitmesi için baskı uygulasa da Danny bunu reddederek ailesinin tüm karanlık sırlarını ve yüz kızartan geçmişini ifşa etmekle tehdit eder.

Kyle Chandler, Ben Mendelsohn, Linda Cardellini, Norbert Leo Butz, Jacinda Barrett, Jamie McShane, Enrique Murciano, Sam Shepard ve Sissy Spacek gibi oyuncuları kadrosunda bulunduran dizinin yapımcılığını Todd A. Kessler, Glenn Kessler, Daniel Zelman gibi başarılı isimler üstlenmiş.

John Rayburn'ı canlandıran Kyle Chandler kasabanın dedektifi olarak karşımıza çıkıyor. Mad Men dizisinden hatırlayacağınız Linda Cardellini ise ailenin tek kızı, otelin ve ailenin hukuki işlerini yürüten Meg Rayburn karakterini canlandırıyor.

Bu Yazı Toplam 2184 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM