Facebookta Paylaş Tweetle

Extant 2. Sezon Ne Zaman?

Tarih
10 Nis 2015
Yazar

Extant 2. Sezon Ne Zaman?

CBS kanalında yayınlanan, başrolünde Altın Küre ve Emmy ödüllerine sahip X-Men filminden de hafızalara kazınmış Halle Berry'nin yer aldığı bilimkurgu dizisi Extant 2. sezon yine 13 bölümden oluşacak.

Ülkemizde de Fox Life kanalında yayına sunulan dizinin 1. sezon çizdiği vasat grafiğinden dolayı iptal edileceği düşünülmekteydi. Ancak CBS kanalı diziye bir sezon daha şans vermeyi uygun gördü.

1. Sezonu 17 Eylül 2014 tarihinde "Ascension" isimli son bölümü ile kapatan dizinin 2. sezonunun nasıl olacağı merakla bekleniyor.

Steven Spielberg, Greg Walker, Mickey Fisher gibi ünlü isimler tarafından yaratılan dizinin konusu ise;

Astronot Molly Woods (Halle Berry) tek başına 13 ay uzayda yaşıyor. Dünyaya döndüğünde ise açıklanamayacak şekilde hamile kaldığını öğreniyor. Bu durum hem aile hayatını etkileyecek, hem de insanlık tarihini değiştirecek nitelikte bir hal alacaktır.

Dizide yer alan diğer oyuncular Goran Visnjic, Pierce Gagnon, Hiroyuki Sanada, Camryn Manheim, Grace Gummer ve Michael O'Neill olarak sıralanıyor.

Aynı kanalda yayınlanan Under The Dome kadar başarılı olduğunu söylememiz mümkün olmasa da bilimkurgu severler boş zamanlarında çerez olarak değerlendirebilir.

Birinci sezon yaşanan düşük reytingleri yükseltmek için kanal yöneticileri 2. sezon birtakım değişiklikler almış durumda. Yeni sezon kadrosuna Supernatural dizisinde Winchester'ların babası John Winchester rolü ile tanıdığımız Jeffrey Dean Morgan ve The Walking Dead dizisinde Philip Blake rolü ile valiyi canlandıran David Morrissey'i görebileceğiz. Morrissey'i Küresel Güvenlik Komisyonu’nun yönetiminde olan General Tobias Shepherd olarak, Morgan'ı ise çapkın ve içkiye düşkün olan JD Richter karakteriyle izleyeceğiz.

Dizinin 2. sezonu 1 Temmuz 2015 tarihinde ekranlarda izleyicilerin karşısına çıkacak.

Bu Yazı Toplam 1563 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM