Facebookta Paylaş Tweetle

House Of Cards 4. Sezon Onayı Aldı!

Tarih
10 Nis 2015
Yazar

House Of Cards 4. Sezon Onayı Aldı!

Netflix kanalının politik drama dizisi House Of Cards geçtiğimiz günlerde 4. sezon onayını aldı. Şu anda dinlenme aşamasında olan dizi ekibi yeni sezonun çekimlerine yaz aylarında başlayacak.

4. Sezon onay haberi hayranlarını sevindirse de aslında şaşırtmadı. Yayınlandığı ilk sezonu ile 9 Emmy Ödülü adaylığı bulunan ve bunlardan üçünü kazanan dizi, 2015 yılında "En iyi aktör" dalında Altın Küre Ödülü'nü de Kevin Spacey'e kazandırdı. Yine aynı dizide 2014 yılında "En İyi Kadın Oyuncu" dalında Altın Küre Ödülü'nü de Robin Wright almıştı.

Beau Willimon tarafından yaratılan dizinin oyuncu kadrosu oldukça geniş ve oldukça sağlam isimler var. Başrollerinde Kevin Spacey ve Robin Wright'ın yer aldığı dizinin diğer oyuncuları Kate Mara, Corey Stoll, Michael Kelly, Sakina Jaffrey, Kristen Connolly, Sebastian Arcelus, Michel Gill, Nathan Darrow, Rachel Brosnahan, Constance Zimmer, Mahershala Ali, Molly Parker, Gerald McRaney, Jimmi Simpson, Elizabeth Marvel ve Derek Cecil olarak sıralanıyor. Yapımcı kadrosunda ise David Fincher, Kevin Spacey, Eric Roth, Joshua Donen, Dana Brunetti, Andrew Davies, Michael Dobb,s John Melfi, Beau Willimon, David Manson ve John David Coles gibi isimler yer alıyor.

Dizi politikacı yazar Michael Dobbs'un aynı isimli kitabından uyarlanmış. 90'lı yıllarda mini dizi olarak BBC kanalında gösterime girmiş. O dönemde de izleyicileri etkisi altına almayı başaran dizi bir kez daha Amerikalı yapımcılar tarafından ekranlara taşınmış. Üstelik dev oyuncu kadrosu ile...

House of Cards konusu itibari ile başkanlığa oynayan, hırslı ve eli kanlı politikacı Frank Underwood (Kevin Spacey) ve ondan aşağı kalmayan çıkarcı eşi Claire Underwood'un (Robin Wright) Beyaz Saray entrikalarını konu alıyor.

4. Sezonu da 13 bölümden oluşacak dizi 2016 yılında izleyicileri ile buluşacak. Net tarihi belli olmayan dizinin, önceki sezonların başlangıç tarihlerinden tahmin yürütecek olursak bunun Şubat olacağını söyleyebiliriz.

Bu Yazı Toplam 1400 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM