Facebookta Paylaş Tweetle

Thirteen Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2016)

Tarih
06 Şub 2016
Yazar

Thirteen Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2016)

Marnie Dickens tarafından oluşturulan 'Thirteen' BBC Three ve BBC America'nın psikolojik dram türündeki yaklaşan İngiliz dizilerinden biridir.

Marnie Dickens "Law & Order: UK", "Hollyoaks", "Ripper Street" ve "The Musketeers" gibi dizilere de senaristlik yapmıştır. Geçtiğimiz Ağustos ayında çekimlerine başlanan dizinin her bölümü ortalama 60 dakika süren, beş bölümden oluşan mini seri olması planlanmıştır.

Üretimi British Broadcasting Corporation (BBC) şirketi tarafından yapılan dizide Elizabeth Kilgarriff yönetici yapımcı, Hugh Warren ise yapımcı olarak hizmet vermektedir. Yönetmen koltuğunda Vanessa Caswill ile birlikte China Moo-Young oturmaktadır.

Dizinin başrolünde "My Mad Fat Diary" dizisi ile bilinen Jodie Comer rol almaktadır. Comer dizide; 13 yıldır tutsak edildiği mahzenden kaçarak 26 yaşında evine geri dönen "Ivy Moxham" karakterini canlandırmaktadır. Evine döndükten sonra yaşanan gizem ve gerilim dolu olaylar konu edilecektir.

Dizinin oyuncu kadrosunda rol alan diğer isimler Aneurin Barnard (The White Queen), Richard Rankin (Outlander), Valene Kane, Natasha Little, Stuart Graham, Joe Layton, Katherine Rose Morley, Eleanor Wyld, Ariyon Bakare, Nicholas Farrell, Kemi-Bo Jacobs, Melina Matthews, Chipo Chung, Colin Mace, Suzette Llewellyn ve Charles Babalola olarak sıralanmaktadır.

Bu Yazı Toplam 6957 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM