Facebookta Paylaş Tweetle

Slasher Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
06 Şub 2016
Yazar

Slasher Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Kanadalı yazar ve yapımcı Aaron Martin tarafından oluşturulan antoloji-dram serisi 'Slasher' Amerikan kablolu korku film kanalı Chiller'in yaklaşan dizilerinden birisidir.

Dizinin yaratıcısı Aaron Martin "Degrassi: The Next Generation", "Being Erica", "Saving Hope" ve "Killjoys" gibi dizilere de senaristlik ve yapımcılık yapmıştır.

Yönetmen koltuğunda Craig David Wallace'in oturduğu dizinin üretimi Chiller Films, Shaftesbury ve Super Channel şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Merlin dizisinde canlandırdığı "Lady Morgana Pendragon" karakteri ile bilinen İrlandalı oyuncu Katie McGrath'ın başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Brandon Jay McLaren (Graceland), Wendy Crewson (Revenge), Steve Byers ve Dean McDermott (Due South) rol almaktadır. Yinelenen rollerde ise Mary Walsh, Enuka Okuma (Sue Thomas: F.B.Eye), Erin Karpluk, Patrick Garrow, Christopher Jacot, Mayko Nguyen, Rob Stewart (Nikita), Hannah Endicott-Douglas, Shawn Ahmed, Jessica Sipos, Jefferson Brown, Mark Ghanimé, Dylan Taylor, Booth Savage, Victoria Snow, Sabrina Grdevich ve Rainbow Sun Francks gibi isimler bulunmaktadır.

Dizi, doğduğu küçük kasabaya geri dönen Sarah Bennet (Katie McGrath) adındaki genç bir kadını merkezine alır. Yıllar önce anne ve babasını tüyler ürpertici bir cinayette kaybetmiştir. Şimdi taklitçi bir katilin odak noktası kendisidir.

İlk sezonu sekiz bölümden oluşacak dizinin prömiyer tarihi 4 Mart 2016 olarak açıklanmıştır.

Bu Yazı Toplam 14075 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM