Facebookta Paylaş Tweetle

Ray Donovan Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tarih
07 Şub 2016
Yazar

Ray Donovan Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

NYPD Blue ve Southland'in yaratıcısı Ann Biderman tarafından oluşturulan 'Ray Donovan' Showtime'in 2013 yılında çıkış yapan aile ve suç draması türündeki dizilerinden biridir.

2009 yapımı "X-Men Origins: Wolverine" filmi ile bilinen Amerikalı aktör Liev Schreiber'ın başrolünde rol aldığı dizide ayrıca Paula Malcomson (Sons of Anarchy), Eddie Marsan (Galavant), Dash Mihok (Gotham), Steven Bauer (Breaking Bad), Katherine Moennig (The L Word), Pooch Hall (The Game), Kerris Dorsey (Brothers & Sisters), Devon Bagby ve Jon Voight (24) gibi isimler bulunmaktadır.

Üretimi The Mark Gordon Company, Ann Biderman Co., Bider Sweet Productions ve Showtime Networks şirketleri tarafından yapılmakta, Mark Gordon, Ann Biderman ve Bryan Zuriff yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Allen Coulter'in de yapımcı olarak görev aldığı dizinin bölümleri ortalama 45-60 dakika sürmektedir.

30 Haziran 2013 tarihinde çıkış yapan dizinin sezonları 12 bölümden oluşmaktadır. 4. sezon gösterimi önümüzdeki yaz aylarında yapılacaktır.

 

Dizi Konusu

Los Angeles'ta geçen hikaye de Ray Donovan (Liev Schreiber) isimli bir danışmanın maceraları konu ediliyor. Ama öyle sıradan bir danışman değil, kendine has yöntemleri olan, işinde profesyonel ve sorun çözücülüğü ile bilinen sıradışı bir adam. Bir yandan kendi ailevi sorunları ile uğraşan Ray Donovan, diğer yandan da kalburüstü olarak bilinen Los Angeles'in en zengin ve ünlü ailelerinin problemlerini kayıt dışı yollardan çözmeye çalışıyor.

Bu Yazı Toplam 3742 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM