Facebookta Paylaş Tweetle

Forever John Noble’yi Konuk Ediyor!

Tarih
12 Nis 2015
Yazar

Forever John Noble’yi Konuk Ediyor!

ABC kanalının suç drama dizisi Forever 1. sezon finaline Fringe ve Sleepy Hollow dizilerinden gönüllerimizi fetheden usta oyuncu John Noble'yi konuk ediyor.

Matt Miller tarafından yaratılan dizinin başrollerinde Fantastik Dörtlü, Titanik, Kral Arthur filmlerinden tanıdığımız Gallerli aktör Ioan Gruffudd oynuyor. Forever dizisinde Dr.Henry Morga karakterini canlandıran oyuncuya Amerikalı güzel aktris Alana de la Garza eşlik ediyor.

5 Mayıs 2015 Salı akşamı 1. sezon finalini yapacak olan dizide John Noble, Aubrey Griffin isimli antika ve tarih uzmanı bir karakteri canlandıracak. Ünlü Roma imparatoru Jul Sezar'ın öldürüldüğü lanetli bir Roma hançeri ile öldürülen müze küratörünün ölümünü ve cinayet silahının araştırılmasında yardımcı olacak. Hançer kendisine temas eden herkes için ölüm laneti içermektedir.

Bu güne kadar 80 civarı tiyatro ve birçok filmde rol almış ünlü oyuncu John Noble, Fringe dizisinde efsane karakter Walter Bishop, Sleepy Hollow dizisinde ise Henry Parrish rolleri ile hayranlarının gönlünde taht kurmuştur.

Bu Yazı Toplam 3032 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM