Facebookta Paylaş Tweetle

The Last Man On Earth 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
12 Nis 2015
Yazar

The Last Man On Earth 2. Sezon Onayı Aldı

FOX kanalında 01 Mart 2015 tarihinde başlayan ve dünyada kalan son adamın hikayesini anlatan komedi, post-apokaliptik dizisi The Last Man On Earth 2. sezon için onay aldı.

Senaristi ve yapımcılığı da kendisine ait olan dizinin başrol oyuncusu da yine Will Forte. Madem son insan başka oyuncu olmaması gerek deseniz de kadrodaki diğer oyuncular Kristen Schaal, January Jones ve Mel Rodriguez olarak sıralanıyor. Phil Miller karakterini canlandıran Forte Will başka insan arayışları ile dünya üzerinde yalnız olmadığını anlar ve hayata tutunur.

Her geçen gün izleyici sayısını ve reytingleri arttıran dizi eleştirmenler tarafından da olumlu notlar aldı. Bunun üzerine kanal başkanı David Madden diziye 2. sezon onayı verdiklerine dair bir açıklama ile izleyicileri sevindirdi. İzleme verilerine bakıldığında diziyi en çok izleyen yaş aralığının 18-34 olduğu görülmekte. Erkeklerde ise izleme yaş aralığı 18-49 olarak görülmekte.

2020 Yılında başlayan dizide ölümcül bir virüs tarafından tüm insanlık yaşamını yitirmiştir. Hayatta kalan tek adam Phil Miller (Will Forte) başka kurtulanlar bulabilmek için tüm ülkeyi arar. Uzun bir yolculuktan sonra kimseye erişemez ve umudunu yitirir. Yalnızlığını paylaşacak bir kadın arzulayışı içerisinde iken kimseyi bulamaz ve intiharın eşiğine sürüklenir. Bir anda Phill'in duaları gerçek olur ve Carol (Kristen Schaal) adında bir kadınla tanışır. Bu iki yabancı tüm farklılıklarına rağmen işbirliği yapacak ve insanlığı kurtarmak için çabalayacaklardır.

Bu Yazı Toplam 1999 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM