Facebookta Paylaş Tweetle

Dead of Summer Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
14 Şub 2016
Yazar

Dead of Summer Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Adam Horowitz, Edward Kitsis ve Ian Goldberg tarafından oluşturulan 'Dead of Summer' Freeform kanalının yaklaşan korku, drama türündeki dizilerinden biridir.

Lost ve Once Upon a Time gibi fantastik dizilerin yaratıcıları Adam Horowitz ve Edward Kitsis ile birlikte Ian Goldberg (Once Upon a Time, Criminal Minds: Suspect Behavior) aynı zamanda dizide yönetici yapımcı olarak görev almaktadır. Üretimi ABC Signature Studios tarafından yapılan dizinin ilk bölümü Horowitz ve Kitsis tarafından yönetilecektir. Dizinin üretimine Mart ayında başlanacaktır.

Dizinin oyuncu kadrosundaki isimler Mark Indelicato (Ugly Betty), Paulina Singer (Gotham), Ronen Rubinstein (Orange Is the New Black), Zelda Williams (Teen Wolf), Alberto Frezza (Charlie’s Angels), Eli Goree (The 100), Amber Coney, Elizabeth Mitchell (Lost, Revolution) ve Elizabeth Lail (Once Upon a Time) olarak sıralanmaktadır.

Dizi, 80'li yılların sonlarına doğru yaz kampı için Camp Clearwater'a giden bir grup öğrencinin yaşadıklarını konu alıyor. İlk aşkların, ilk öpücüklerin yaşandığı kampta ilk cinayetler de yaşanmaya başlar. Clearwater'in karanlık ve doğaüstü mitolojisi uyanır. Çılgın ve eğlenceli bir yaz kampı olması gerekirken korku ve kötülüğün baş gösterdiği ölüm-kalım savaşına dönüşür.

Zelda Williams dizide grup ile alakası olmayan, Camp Clearwater'ın gizemli danışmanını oynamaktadır. Alberto Frezza ise Camp Clearwater ile bağlantısı olan genç Milletvekili Garrett Sykes olarak rol alacak.

Bu Yazı Toplam 10014 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM