Facebookta Paylaş Tweetle

11.22.63 Dizi Anketi

Tarih
16 Şub 2016
Yazar

11.22.63 Dizi Anketi

Hulu'nun Stephen King'in aynı isimli romanından uyarlanan yeni drama dizisi 11.22.63 sizce nasıl bir dizi?

11.22.63 Stephen King'in aynı isimli çok satan romanından uyarlanmış Hulu platformunun yeni bilim kurgu, drama dizilerinden biridir.

Dizinin başrolünde Spider Man filmi ile hatırlanan Oscar adaylığı da bulunan Amerikalı aktör James Franco rol almaktadır. Ayrıca Kanadalı aktris Sarah Gadon (Being Erica), Emmy ödüllü oyuncu Cherry Jones (24, Transparent), Lucy Fry (Lightning Point), George MacKay, Daniel Webber, T. R. Knight, Kevin J. O'Connor (Chicago P.D.), Josh Duhamel (Battle Creek) ve Oscar ve Altın Küre ödüllü oyuncu Chris Cooper (Adaptation) dizinin başrol oyuncularıdır.

Sadece 8 bölümden oluşacak mini seri olarak planlanan dizi 81 dakikalık, "The Rabbit Hole" isimli ilk bölümü ile dün gösterime girdi. Üretimi Bad Robot Productions ve Warner Bros. Television şirketleri tarafından yapılan dizide J.J. Abrams, Stephen King, Bridget Carpenter ve Bryan Burk yönetici yapımcı olarak görev almaktadır. Yönetmen koltuğunda ise Kevin Macdonald oturmaktadır.

Konusuna buradan göz atabilirsiniz ►
 

Dizinin ilk bölümünü izleyenler aşağıdaki değerlendirme anketimize katılarak henüz izlemeyen okuyucularımıza ışık tutabilirler.

Bu Yazı Toplam 3312 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM