Facebookta Paylaş Tweetle

Incorporated Bilimkurgu Dizisi Geliyor!

Tarih
13 Nis 2015
Yazar

Incorporated Bilimkurgu Dizisi Geliyor!

İki oscar ödüllü oyuncu Matt Damon ve Ben Affleck ikilisinden müthiş bir bilimkurgu dizisi geliyor. Çocukluk yıllarından beri arkadaş olan süper ikili Syfy kanalında yayınlanacak olan Incorporated adlı yeni dizide birlikte olacaklar.

1997 Yapımı Good Will Hunting (Can Dostum) filmi ile ödül alan ikili filmin senaryosunu da birlikte yazmışlardır. En İyi Senaryo ödülüne layık görülen ikili, bu filmdeki başarılarından sonra Hollywood dünyasında saygın bir yer edinmişlerdir. Filmin başrolünde oynayan Robin Williams ise En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu seçilerek oscar ödülünü kazanmıştır. Kazandıkları başarının ardından birçok dev yapıta da imzalarını atmışlardır.

Damon ve Affleck tarafından yaratılan Incorporated isimli bilim kurgu/casus dizisi için Syfy kanalı tarafından resmi olarak sipariş verildi. Pilot bölümünün çekimlerine yakında başlanacak olan diziyi David ve Alex Pastor yönetecek. Yapımcılığını ise Damon ve Affleck üstlenecek.

Dizi, şirketlerin sınırsız güce sahip olduğu bir gelecekte geçiyor. Ana konu bir şirkette yönetici olan Ben Larson üstüne kurulu. Sevdiği kadını kurtarmak için başka bir şirkete casus olarak sızan Ben Larson'un verdiği mücadeleye ve sebep olduğu ölümcül sonuçlara şahit olacağız.

Bu Yazı Toplam 1753 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM