Facebookta Paylaş Tweetle

Power Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
17 Şub 2016
Yazar

Power Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Courtney Kemp Agboh tarafından oluşturulan 'Power' Starz kanalının 3. sezon onayı almayı başarmış polisiye, drama dizilerinden biridir.

"The Good Wife", "Beauty and the Beast", "Hawaii Five-0" gibi dizilere yaptığı çalışmaları ile öne çıkan yapımcı ve senarist Courtney Kemp Agboh ile birlikte "50 Cent" olarak bilinen dünyaca ünlü rap müzik şarkıcısı Curtis Jackson,  David Knoller, Mark Canton ve Randall Emmett yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Dizinin üretimi Mawuli Productions Inc., Atmosphere Television, G-Unit Film & Television Inc. ve CBS Television Studios şirketleri tarafından yapılmakta, bölümleri ortalama 48-60 dakika sürmektedir.

Başrolünü Omari Hardwick'in (Being Mary Jane) paylaştığı dizide ayrıca Lela Loren, Naturi Naughton (The Client List), Joseph Sikora (Banshee), Andy Bean, Adam Huss, Kathrine Narducci (The Sopranos), Sinqua Walls (Teen Wolf), Luis Antonio Ramos (Friends, CSI: Miami), Shane Johnson, Greg Serano, Lucy Walters, Rotimi (Boss), David Fumero ve Anika Noni Rose rol almaktadır.

7 Haziran 2014 tarihinde çıkış yapan dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşmaktadır. Ardından 10 bölümlük 2. sezon onayını aldı ve 6 Haziran-15 Ağustos 2015 tarihleri arasında gösterimi yapıldı. İkinci sezon ilk sezona göre daha iyi derecelendirme ve eleştirmenler tarafından olumlu notlar aldı. Kanal tarafından 3. sezon için 10 bölüm daha sipariş verildi. 3. sezon prömiyeri önümüzdeki yaz aylarında beklenmektedir.

Dizi Konusu

Dizi "Ghost" kod adı ile gündüzleri uyuşturucu işi ile uğraşan, geceleri ise New York'ta "Truth" isimli popüler bir gece kulübünü işleten James St. Patrick'i (Omari Hardwick) merkezine almaktadır. Şehrin en büyük uyuşturucu şebekelerinin birinde önemli bir konuma sahiptir. İki farklı hayat yaşayan James uyuşturucu işini bırakmak istediğinde hayatındaki dengeler altüst olacaktır.

Bu Yazı Toplam 3073 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM