Facebookta Paylaş Tweetle

Gotham 2. Sezon Kötü Karakterleri

Tarih
13 Nis 2015
Yazar

Gotham 2. Sezon Kötü Karakterleri

Geçtiğimiz hafta yapımcı John Stephens, 2. sezonu merakla beklenen polisiye-suç dizisi Gotham ile ilgili önemli bilgiler paylaştı.

İlk sezon hemen hemen her bölümde izlediğimiz Jada Pinkett Smith'in canlandırdığı Fish Mooney karakterinin dizinin ilerleyen bölümlerdeki akibetine henüz karar verilmemiş. Fish Mooney'i 2. sezon dizide görmezsek şaşırmayalım.

Bir programa konuk olan ünlü oyuncunun canlı yayında kendisine sorulan "İkinci sezon Gotham'da yer alacakmısınız?" sorusuna verdiği cevap. "Zannetmiyorum. Çünkü sadece 1 yıllığına imza attım ve o bir yıl doldu" şeklinde oldu. Başka bir programda yine aynı soruya "Benim işim tamam. 1 Yılımı tamamladım ve gayet güzel zamanlarım oldu" şeklinde açıklama yaptı. Bu da demek oluyor ki zaten çizgi romanında yer almayan tamamen kurgusal bir karakter olan Fish Mooney kadrodan bir şekilde çıkartılacak.

En çok merak edilen ve beklenen, "The Blind Fortune Teller" isimli 16. bölümde karşımıza çıkan Joker karakterinin hikayesine ise az da olsa değinilecekmiş. Joker'i canlandıran Shameless dizisinden hatırladığımız Cameron Monaghan karakterin hakkını fazlası ile verecek gibi.

Yeni sezonda üç kötü karakter daha diziye dahil edilecek. Dondurucu silahı ile Mr. Freeze, vücudunu her şekle sokabilen, her kimliğe bürünebilen, parçalansa dahi tekrar bir araya gelebilen Clayface, geliştirdiği teknoloji ile zihin gücünü kullanarak insan davranışlarını kontrol edebilen Mad Hatter 2. sezon Gotham'da yer alacak başlıca karakterler arasında olacak.

Bu Yazı Toplam 2487 Defa Okunmuştur.

KONU RESİMLERİ

Gotham 2. Sezon Kötü Karakterleri
Gotham 2. Sezon Kötü Karakterleri
Gotham 2. Sezon Kötü Karakterleri

BENZER KONULAR

 

2 Yorum


 • Avatar

  Selçuk Ayvacı diyor ki:

  Ankara / 30-11-2015

  "Dizi Jim'in hikayesi. Batman'i göstermesindeki amaç, nasıl bir çocukluk yaşadı, Jim ile yolları nasıl kesişti, Bruce Wayne neden Batman oldu sorularına cevap vermek için. Belki son bölümlere doğru süpriz yapabilirler."

 • Avatar

  Orhan Ercan diyor ki:

  Ankara / 30-11-2015

  "Bu kötü karakterler dızıye dahıl olacakta bunlarla jim mi baş edecek yoksa bu kadar dusmana karsı batmande cıkacakmı ortaya gercı daha cocuk ama."

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM