Facebookta Paylaş Tweetle

Unforgettable İptal Edildi

Tarih
17 Şub 2016
Yazar

Unforgettable İptal Edildi

CBS tarafından 3. sezon sonunda iptal edildikten sonra 4. sezon için A&E kanalına taşınan Unforgettable iptal edildi. Dizinin 5. sezonu olmayacak.

J. Robert Lennon'un "The Rememberer" isimli hikayesinden uyarlanan dizi Ed Redlich ve John Bellucci tarafında geliştirilmiştir.

Diznin başrollerindeki oyuncular Poppy Montgomery (Without a Trace), Dylan Walsh (Nip/Tuck), Jane Curtin (Our Town), Dallas Roberts (The Good Wife), Tawny Cypress (Heroes), James Hiroyuki Liao (Prison Break), Kevin Rankin (Breaking Bad) ve Michael Gaston (Jericho) olarak sıralanmaktadır.

Dizide başladığından beri sürekli iptal kararları yaşandı. 20 Eylül 2011 tarihinde CBS kanalında gösterime girdi. İlk sezonu 22 bölüm ile tamamladı ve kanal tarafından iptal edildi. Ardından CBS kendi kararını bozarak diziye yeniden şans verdi. 13'er bölümden oluşan ikinci ve üçüncü sezonun ardından kanal diziyi tekrar iptal etti. A&E diziye sahip çıktı ve 13 bölümlük dördüncü sezon için yeniledi. 27 Kasım 2015-22 Ocak 2016 tarihileri arasında 4. sezon gösterimi tamamlandı ve A&E dizinin fişini çekti.

4. sezon bölüm başına 18-49 yaş aralığı ortalama 740 bin izleyici ve 0,12 reyting derecesi elde etti. 3. sezon ile kıyaslandığında %87 civarında bir izleyici kaybına uğramıştır.

Bu Yazı Toplam 1345 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM