Facebookta Paylaş Tweetle

Suits 5. Sezon Ne Zaman?

Tarih
14 Nis 2015
Yazar

Suits 5. Sezon Ne Zaman?

23 Haziran 2011 yılından beri ekranlarda olan, yayınlandığı ilk sezon ortalama 6.3 milyon izleyicinin takip ettiği USA Network kanalının hukuk draması dizisi Suits'in 5. sezon başlama tarihi belli oldu.

Gabriel Macht ve Patrick J. Adams'ın başrollerini paylaştığı dizi, 11 Ağustos 2014 tarihinde kanal tarafından 5. sezon için 16 bölümlük yeni sipariş aldı. Dizide yer alan diğer oyuncular ise Meghan Markle, Rick Hoffman, Sarah Rafferty ve Gina Torres olarak sıralanıyor.

Aaron Korsh tarafından yaratılan dizinin yapımcı ve yönetici koltuğunda ise Doug Liman oturuyor. Konusu itibari ile gayet ilgi çekici olan dizinin IMDB puanı ise 8.8/10 olarak derecelendirmiş. IMDB tarafından en iyi 30 dizi arasında ise 29. sırada yer almış.

 

Dizinin konusu

Yaşadığı tahlisiz olaylar neticesinde büyükannesine bakmak sorumluluğunu üzerine almış olan Mike Ross (Patrick J. Adams) eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalmıştır. Mike, üstün zekası, müthiş hafızası ile bir dahidir ve başka öğrencilerin LSAT (Hukuk Fakültesi Kabul Testi) sınavlarına girerek geçimini sağlamaktadır.

Çalıştığı şirketin başkan yardımcılığına terfi eden New York şehrinin başarılı avukatı Harvey Specter (Gabriel Macht) kendisine bir asistan almak zorundadır. Tesadüfen yolları Mike ile kesişen Harvey, Mike'ın hazır cevaplılığından, üstün zekasından, ansiklopedik düzeydeki hukuk bilgisinden etkilenir. Sadece Harvard mezunlarının kabul edildiği şirkete, üniversite eğitimini henüz tamamlamamış Mike'ı yardımcısı olarak işe alır ve Mike'ı Harvard mezunuymuş gibi davranmaya iter.

Ülkemizde de ilgi ile izlenen dizi Fog Tv'de yayınlanmaktadır.

Suits 5. sezonu ile 24 Haziran 2015 tarihinde ekranlarda olacak.

Bu Yazı Toplam 1945 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM