Facebookta Paylaş Tweetle

NCIS: Los Angeles Konusu - Tanıtım (Dizi 2009)

Tarih
18 Şub 2016
Yazar

NCIS: Los Angeles Konusu - Tanıtım (Dizi 2009)

CBS kanalında yayınlanan NCIS: Los Angeles 7. sezonu ile devam eden askeri, aksiyon, drama türündeki dizilerden biridir.

NCIS'in ilk spin-off projesi olarak uyarlanan dizi "Miami: CSI" ve "Summerland" dizilerini de yaratan Shane Brennan tarafından oluşturuldu.

Üretimi Shane Brennan Productions ve CBS Television Studios şirketleri tarafından yapılmakta, bölümleri ortalama 42-44 dakika sürmektedir.

Oyuncu kadrosundaki isimler Batman filmlerinde "Robin" karakterini canlandıran Chris O'Donnell, Peter Cambor (Wedding Band), Daniela Ruah (NCIS), Adam Jamal Craig (Heroes), LL Cool J, Linda Hunt (The Practice), Barrett Foa, Eric Christian Olsen, Renée Felice Smith ve Miguel Ferrer olarak listelenmektedir.

2009 yılından beri ekranlarda olan dizinin sezonları 24'er bölümden oluşmaktadır. Ayrıca karakterlerin ve dizinin tanıtıldığı ek iki bölümü bulunmaktadır. 7. sezon prömiyerini 21 Eylül 2015 tarihinde yapmış ve gösterimi devam etmektedir. İlk beş sezon kanalın en çok izlenen dizilerinden olmasına rağmen 6. ve 7. sezon yarı yarıya izleyicisini kaybetmiştir. Birinci sezon prömiyeri 18-49 yaş aralığı 18,73 milyon izlenme oranı elde eden dizinin 7. sezon prömiyeri 7,89 milyon izleyici toplamıştır.

Dizi, Deniz Kuvvetleri Kriminal Araştırma Servisi'ne bağlı OSP isimli özel bir birime bağlı ajanların, ulusun güvenliğini tehdit eden tehlikeli suçluluları hayatları pahasına yakalamalarını konu ediniyor.

Bu Yazı Toplam 2978 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM